Ziua Școlii, 2018

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=uFoIVXIgh1E?rel=0&showinfo=0&w=560&h=315]

ANIVERSARE: Școala Gimnazială nr. 18 „Jean Bart” Constanţa sărbătorește 86 de ani de existență, 86 de ani de performanță în educație, 86 de ani de dăruire; indiferent de vreme ori de vremuri, ne revedem vineri, 11 mai 2018, de la ora 9.00, în curtea școlii. Foști și actuali elevi, cadre didactice, părinți, bunici sau buni prieteni, ne vom bucura împreună de un nou moment festiv ce marchează încă o împlinire pe calea cunoașterii, încă un capitol esențial din povestea noastră, a tuturor… 🙂 Vă așteptăm cu mult drag!…

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>