Vestitorii Primăverii! Cu dedicaţie, de la CŞE

Consiliul Şcolar al Elevilor, dedicat, ca întotdeauna, misiunii asumate, ce presupune, printre altele, asigurarea unei legături cât mai strânse între elevi, profesori, şcoală şi comunitatea locală, a decis să vestească venirea primăverii într-un mod original: prin confecţionarea de mărţişoare, pe care le-au expus iniţial în cadrul unui Târg de mărţişoare, pe 27 februarie; mărţişoarele rămase au fost împărţite, din toată inima, doamnelor şi domnişoarelor din cartier.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>