Un 8 martie de neuitat!…

SĂRBĂTOARE: În Martie, copiii își adună într-un bucheţel toate sentimentele din inimă. Şi mângâie cu ochii, cuvintele, zâmbetul, chipul veșnic TÂNĂR al ființei care le-a dat viață. O activitate integrată de comunicare, muzică și mișcare, matematică și explorarea mediului, arte vizuale și dezvoltare personală, oferită cu tot dragul mămicilor și bunicilor, cu intenția de a le invita la un vals al inimilor, așa cum NATURA renaște și dansează, legănându-se în brațele Soarelui, s-a derulat pe 8 martie, la clasa I B, în stilul inconfundabil şi indimenticabil al doamnei prof. înv. primar Doriţa Ştefănescu… Pentru participanţi, de neuitat. Pentru toţi ceilalţi, o galerie foto:

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>