Susţineţi echipele şcolii noastre la concursul de filme Civi-mateca!

Logo_Civimateca_03La concursul de scurt-metraje Civi-mateca, organizat de Asociaţia Civicum Voluntaris și finanţat de HEINEKEN în parteneriat cu Asociația CSR Nest, în cadrul programului de responsabilitate socială HEINEKEN pentru Comunități, cinci echipe din şcoala noastră se luptă pentru premiul de popularitate: le puteţi ajuta, dând click pe butonul Like de la linkurile următoare, până la 30 decembrie 2014:

Puteţi vota, evident, dacă aveţi cont de Facebook. 🙂 Şi dacă tot aveţi, vă puteţi susţine colegii cu a big Share of Likes! Hai Şcoala 18, sărbători cu bine! 😉

PS: Uneori nu le merge site-ul: vă rugăm, reveniţi!

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>