Săptămâna (din ce în ce mai) altfel – 2016

ConQUIZtador. Treasure hunt. Fotografii. Excursie în Nordul Dobrogei. Inaugurarea unui muzeu, chiar înaintea Primului Ministru. Sesiune de comunicări ştiinţiifice. Premiere Petit Renard. Şi mai multe fotografii.

O medalie de argint la naţionala de fizică. Altă excursie în Nordul Dobrogei, a prichindeilor din ciclul primar. Emoţii. Concurs de talente, deja tradiţional, la Fundaţia Don Bosco. Şi mai multe emoţii.

Premiul I la faza judeţeană a Concursului Naţional de Reviste Şcolare. Ziua Şcolii care se apropie. Briza vacanţei, apropierea sărbătorilor pascale. Totul, într-un carusel de imagini neclare, în mişcare, de-a valma, aşa cum şi le va rostui, în timp, fiecare dintre participanţi, în amintirea sa…

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>