Săptămâna (din ce în ce mai) altfel – 2016

ConQUIZtador. Treasure hunt. Fotografii. Excursie în Nordul Dobrogei. Inaugurarea unui muzeu, chiar înaintea Primului Ministru. Sesiune de comunicări ştiinţiifice. Premiere Petit Renard. Şi mai multe fotografii.

O medalie de argint la naţionala de fizică. Altă excursie în Nordul Dobrogei, a prichindeilor din ciclul primar. Emoţii. Concurs de talente, deja tradiţional, la Fundaţia Don Bosco. Şi mai multe emoţii.

Premiul I la faza judeţeană a Concursului Naţional de Reviste Şcolare. Ziua Şcolii care se apropie. Briza vacanţei, apropierea sărbătorilor pascale. Totul, într-un carusel de imagini neclare, în mişcare, de-a valma, aşa cum şi le va rostui, în timp, fiecare dintre participanţi, în amintirea sa…

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>