Repere pentru viitor

Astăzi, 18 octombrie 2022, Școala lui Jean Bart a fost gazda unui grup de jucători ai echipei Farul Constanța. Evenimentul face parte din proiectul „Învățăm să fim campioni”Școala, primul pas spre performanță. Cei 4 invitați au fost ROMARIO SANDU BENZAR, DRAGOȘ NEDELCU, ADELINA VOINESCU (Farul feminin) și IANIS PODOLEANU (juniori).

La orele 9:45 curtea școlii s-a umplut de elevii claselor primare care cu bucurie, cu emoție și echipați cu stegulețe confecționate de cei mai micuți dintre ei (pentru care le mulțumim claselor pregătitoare!) își așteptau musafirii. Copiii au intonat cu entuziasm imnul echipei, iar apoi au făcut poze și au primit autografe de la cei patru jucători.

CONSILIER IMAGINE,

Prof.  Anca BRATU

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>