Proiect ReGenesis: scena finală…

RECUNOAŞTERE: Premiul acordat de Enel, în data de 7 decembrie 2015, echipei şcolii noastre, alcătuite din C. M., D. S.-I., N. R.-Şt. şi R. M. (VI B) şi coordonate de prof. Loredana Busuioc, pentru calificarea în competiţia naţională din cadrul programului educaţional Play Energy, organizat de Enel în parteneriat cu Ministerul Educaţiei, a constat într-o cameră video marca Sony, dăruită de purtătorul de cuvânt al Enel, doamna Iohana Scânteie: cu ajutorul acesteia, elevii şcolii noastre vor putea derula (!) noi şi noi proiecte, veritabile proiecţii în viitor!…

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>