National Public Speaking Competition: Premiul I!

PERFORMANŢĂ: Yes, we can! Eleva D. M. din clasa a IV-a B a Şcolii Gimnaziale nr. 18 „Jean Bart” Constanţa, pregătită de prof. Irina Roşu, a obţinut, pe 5 februarie 2016, Premiul I la faza judeţeană a Concursului Naţional de Discurs Public în Limba Engleză (CNDPE), derulată tot la Colegiul Naţional „Mircea cel Bătrân” din Constanţa. Congrats, Maria! We are definitely so proud of you!

Despre calificarea ei la faza judeţeană şi concurs, (re) citeşte, mai multe, aici.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>