Mari satisfacţii pentru cei mici, în Aventura cunoaşterii

CONCURS: Conform devizei şcolii, „Învăţăm pentru viaţă, nu pentru şcoală”; elevii din clasa I A – prof. înv. primar Ion Florentina – de la Școala Gimnazială nr. 18 „Jean Bart” Constanţa au participat la concursul de cultură generală „Aventura cunoaşterii”, destinat elevilor claselor I-IV şi desfășurat în data de 6 mai 2017 la Școala Gimnazială „Tudor Arghezi” din Năvodari, obținând următoarele rezultate:

  • D. A. – Premiul I
  • P. R.-Ş. – Premiul II
  • T. L.-I. – Premiul III
  • Ş. L. – Premiul III
  • O. R.-Ş. – Premiul III

Felicitări tuturor! 🙂

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>