Rezultate 2014-2015

OLIMPIADE

OLIMPIADA DE LIMBĂ, COMUNICARE ŞI LITERATURA ROMÂNĂ

FAZA LOCALĂ

  • NEDELCU  RALUCA- ŞTEFANIA – 5B – PREMIUL I
  • PARIS GABRIELA- LORENA – 6B – PREMIUL II
  • MARDARU DARIUS- GABRIEL – 6B – PREMIUL II
  • DUMINICĂ INGRID- SIMONA – 5B – PREMIUL III
  • PAVEL BIANCA -MARIA – 5A – PREMIUL III
  • MIHAI MARA  – 8B – PREMIUL III
  • ALI MELISA – 6A – MENȚIUNE
  • ION CRISTIAN – 8B – MENȚIUNE
  • VREDNICU EUGEN – 7B – MENȚIUNE

FAZA JUDEŢEANĂ

  • DUMINICĂ INGRID-SIMONA – 5B – PREMIUL III
  • PARIS GABRIELA-LORENA – 6B – PREMIUL III
  • NEDELCU  RALUCA-ŞTEFANIA – 5B – MENȚIUNE
  • MARDARU DARIUS-GABRIEL – 6B – MENȚIUNE
  • MIHAI MARA  – 8B – MENȚIUNE

 

OLIMPIADA DE LIMBA ENGLEZĂ

FAZA JUDEŢEANĂ

  • NEDELCU RALUCA-STEFANIA – 5B – PREMIUL I
  • PARIS GABRIELA-LORENA – 6B – PREMIUL I
  • JIPA ANA-MARIA ANDREEA – 6B – MENŢIUNE

 

OLIMPIADA DE MATEMATICĂ

FAZA JUDEȚEANĂ

  • MARDARU GABRIEL-DARIUS – 6B – MENȚIUNE

 

OLIMPIADA DE FIZICĂ

FAZA LOCALĂ

  • MARDARU GABRIEL DARIUS – 6B – PREMIUL II
  • TONCIU ALEXANDRU ALIN – 7A – MENŢIUNE

FAZĂ JUDEŢEANĂ

  • MARDARU GABRIEL DARIUS – 6B – PREMIUL II

 

OLIMPIADA DE BIOLOGIE

FAZA LOCALĂ

  • ARSENE DIMITRIOS-ALEXIOS – 7A – MENȚIUNE
  • DARDAC CĂTĂLIN – 7A – MENȚIUNE
  • TONCIU ALEXANDRU – 7A – MENȚIUNE

 

OLIMPIADA DE GEOGRAFIE

FAZĂ JUDEŢEANĂ

  • LAZĂR RAYMOND DANIEL – 8B – PREMIUL III

 

OLIMPIADA DE RELIGIE

FAZA JUDEȚEANĂ

  • PARIS GABRIELA – 6B – MENȚIUNE
  • CHIRU ANDRADA – 7B – MENȚIUNE

 

OLIMPIADA DE CIVICĂ

FAZA LOCALĂ

  • CANTARAGIU CĂTĂLINA – 4A – PREMIUL I
  • ȚĂPUȘĂ DARIA-MARIA – 4A – PREMIUL I

FAZA JUDEȚEANĂ

  • CANTARAGIU CĂTĂLINA – 4A – MENȚIUNE
  • ȚĂPUȘĂ DARIA-MARIA – 4A – MENȚIUNE

CONCURSURI

Concurs Naţional De Creaţie ,,Marţişor Pentru Mama’’

SECŢIUNEA POEZIE – PROZĂ

  • STOIAN LAVINIA – 7A – PREMIUL III
  • SANDU OCTAVIAN – 7A – MENȚIUNE

SECŢIUNEA FELICITARE- MĂRŢIŞOR

  • DUMINICĂ INGRID- SIMONA – 5B – PREMIUL II
  • HULEA IUSTINA – 7A – MENȚIUNE

 

Concurs de creativitate în fizică şi tehnologii “Ştefan Procopiu”

– secţiunea – referate pe teme ştiinţifice –

FAZA JUDEŢEANĂ

DIPLOMĂ “NEWTON”

  • BUSUIOC  THEODOR COSTIN – 6A
  • CHIRU ANDRADA MARIA – 7B
  • COSTEA  COSMINA ALEXANDRA – 7B
  • ISTIN  MARIA CRISTINA – 7B

DIPLOMĂ “COPERNIC”

  • CHIRU ANDRADA MARIA – 7B
  • COSTEA  COSMINA ALEXANDRA – 7B
  • ISTIN  MARIA CRISTINA – 7B

 

Concurs de chimie “Raluca Rîpan”

ETAPA LOCALĂ

  • ARSENE DIMITRIOS ALEXIOS  – 7A – MENŢIUNE
  • HORVAT CONSTANTIN DANIEL – 7A – MENŢIUNE

 

 Concurs Judeţean de Geografie „CONSTANTIN BRĂTESCU”

  • MARDARU DARIUS – 6B – 9,40 – PREMIUL II
  • ONCIOIU ALEXANDRU – 5A – 8,90  – PREMIUL III
  • CRUŢESCU ALEXANDRU COSMIN – 5A – 8,55 – PREMIUL III
  • ARSENE ALEXIOS – 7A – 8,20 – MENŢIUNE
  • DARDAC CĂTĂLIN – 7A – 7,95 – MENŢIUNE
  • VATU ŞTEFANIA BIANCA – 5A – 7,95 – MENŢIUNE
  • BUSUIOC THEODOR – 6A – 7,80 – MENŢIUNE
  • NEDELCU RALUCA-ŞTEFANIA – 5B – 7,80 – MENŢIUNE
  • HORVAT DANIEL – 7A – 7,55 – MENŢIUNE

 

Concurs Naţional de Geografie “TERRA”

FAZA JUDEŢEANĂ

  • MARDARU DARIUS – 6B – 9,30 – PREMIUL II
  • NEDELCU RALUCA-ŞTEFANIA – 5B – 8,20 – MENŢIUNE
  • ONCIOIU ALEXANDRU – 5A – 8,20 – MENŢIUNE
  • DARDAC CĂTĂLIN – 7A – 8,00 – MENŢIUNE

 

Concurs Județean de Matematică „Tomis”

ETAPA LOCALĂ

  • MARDARU DARIUS – 6B – MENȚIUNE

 

CONCURS  „DATINI, OBICEIURI ȘI TRADIȚII DIN FILONUL CREDINȚEI POPULARE- PAȘTELE”-

Concurs Regional,  ediția  a V-a – CAER  2015 – Nr.560

Sectiunea I Ouă Încondeiate

  • CLAE DARIA-ANDREEA – 4A – PREMIUL I
  • CANTARAGIU CĂTĂLINA – 4A – PREMIUL II
  • GHEORGHE GABRIELA – 5B – PREMIUL III
  • IORDACHE DANIELA-IZABELA- 4A – PREMIUL III
  • ENCIU CĂTĂLINA-MARIA – 4A – MENŢIUNE 1
  • ROŞU TEODORA – 3B – MENŢIUNE 2
  • CAPRĂ ROXANA – 2B – MENŢIUNE 3

 CONCURS “COLOCVII BLAGIENE” (CAER – 2015)

  • Locul I creaţie limba engleză: Mara Mihai (8 B)
  • Locul II creaţie limba română: Mara Mihai (8 B)
  • Locul III traducere limba franceză: Mara Mihai (8 B)
  • Locul III traducere limba franceză: Luminiţa Dumitru (8 B)
  • Locul III traducere limba franceză: Giorgiana Chiriţă (8 B)
  • Locul III traducere limba franceză: Tonciu Alexandru (7 A)
    Concursul Național „Toamna – Fantezie și Culoare”
  • BENCHEA PAVEL – NICOLAE  – 4C – LOCUL I
  • CONSTANTIN ANDREEA – RALUCA – 4C – LOCUL III

Concursul Județean de  Limba  și literatura română  „Copilăria-cuvânt și creație”

  • ETAPA I
  • DRĂGHIA EDUARD IONUŢ – 3B – 97,70 PUNCTE – PREMIUL I
  • GHEORGHE RĂZVAN CRISTIAN – 3B – 97,40 PUNCTE – PREMIUL I
  • BLÎNDU ALEXANDRU – 3B – 96,90 PUNCTE – PREMIUL II
  • DONE  MARIA – 3B – 94,20 PUNCTE – PREMIUL II
  • MOŞU ALEXANDRU GABRIEL  – 3B – 94 PUNCTE – PREMIUL II
  • ŞERBAN MARIA CRISTIANA – 3B – 93,60 PUNCTE – PREMIUL III
  • DINU ANA-MARIA – 4B – 93 PUNCTE – PREMIUL III
  • SOARE BOGDAN ANDREI  – 3B – 92,70 PUNCTE – PREMIUL III
  • APOSTOL CARINA IONELIA – 3B – 92,40 PUNCTE – PREMIUL III
  • ROŞU TEODORA – 3B – 92,30 PUNCTE – PREMIUL III
  • ŞTEFĂNESCU ANDREEA – 3B – 92 PUNCTE – PREMIUL III
  • BOLOCAN VLAD-CONSTANTIN – 4B – 90 PUNCTE – PREMIUL III
  • IVULESCU ALEXIA – 4C – 90 PUNCTE –  PREMIUL III
  • NECULAI ANASTASIA – ELENA – 4C – 90 PUNCTE – PREMIUL  III
  • TRANDAFIR ROBERTA – 3C – 90 PUNCTE – PREMIUL III
  • CRUŢ SILVIU GABRIEL – 3B – 88 PUNCTE – MENȚIUNE
  • BLENDEA IOANA-RALUCA – 4B – 86,6 PUNCTE – MENȚIUNE
  • ŞERBĂNESCU DIANA -3C – 85,90 PUNCTE – MENŢIUNE
  • ETAPA 2
  • ŞERBAN MARIA CRISTIANA – 3B – 98 PUNCTE – PREMIUL I
  • DINU ANA-MARIA – 4B – 97,20 PUNCTE – PREMIUL I
  • SOARE BOGDAN ANDREI – 3B – 97 PUNCTE – PREMIUL II
  • MOŞU ALEXANDRU GABRIEL – 3B – 95,60 PUNCTE – PREMIUL II
  • ŞTEFĂNESCU ANDREEA – 3B – 93 PUNCTE – PREMIUL III
  • DRĂGHIA EDUARD IONUŢ – 3B – 91 PUNCTE – PREMIUL III
  • DONE  MARIA – 3B – 90,50 PUNCTE – PREMIUL III
  • IVULESCU ALEXIA – 4C – 90 PUNCTE –  PREMIUL III
  • NECULAI ANASTASIA – ELENA – 4C – 90 PUNCTE – PREMIUL  III
  • BOLOCAN VLAD-CONSTANTIN – 4B – 85 PUNCTE – MENȚIUNE
  • ETAPA JUDEŢEANĂ
  • GRECU LUCA – 4A – 100 PUNCTE – PREMIUL I
  • DINU ANA-MARIA – 4B – 97 PUNCTE – PREMIUL I
  • MOSCALU ANDREI – 3A – 94,00 PUNCTE – PREMIUL III
  • ŞTEFĂNESCU ANDREEA – 3B – 94,00 PUNCTE – PREMIUL III
  • BÎRSAN ALEXANDRU – 3A – 92,90 PUNCTE – PREMIUL III
  • NECULAI ANASTASIA-ELENA – 4C – 91,60 PUNCTE – PREMIUL III
  • ANDRIEȘ ANCA – 4A – 91 PUNCTE – PREMIUL III
  • IVULESCU ALEXIA – 4C – 90,50 PUNCTE – PREMIUL III
  • CANTARAGIU CĂTĂLINA – 4A – 89 PUNCTE – MENȚIUNE
  • SOARE BOGDAN – 3B – 87,40 PUNCTE –  MENŢIUNE
  • ŞERBAN  CRISTIANA – 3B – 87 PUNCTE – MENŢIUNE
  • DRĂGHIA EDUARD – 3B – 85,80 PUNCTE – MENŢIUNE
  • DONE  MARIA    – 3B – 85,40 PUNCTE – MENŢIUNE

Concurs județean de caligrafie și ortografie “Comorile Condeiului”

  • Ediţia a II-a, Etapa pe Cerc Pedagogic
  • COPOȚ CLARA-MARIA – 4B – 100 PUNCTE – PREMIUL I
  • IORDACHE DANIELA – 4A – 100 PUNCTE – PREMIUL I
  • ANDRIEȘ ANCA-IOANA – 4A – 99,80 PUNCTE – PREMIUL II
  • ENCIU MARIA – 4A – 98,50 PUNCTE  – PREMIUL II
  • CLAE DARIA-ANDREEA – 4A – 97,90 PUNCTE  – PREMIUL II
  • SĂNDULESCU BERTA – 4B – 97,60 PUNCTE  – PREMIUL II
  • NIȚĂ RADU ȘTEFAN – 2B – 97,25 PUNCTE  – PREMIUL II
  • CANTARAGIU CĂTĂLINA – 4A – 97 PUNCTE  – PREMIUL II
  • GRECU LUCA – 4A – 97 PUNCTE  – PREMIUL II
  • SAMARA ANDREEA – 4A – 97 PUNCTE  – PREMIUL II
  • ANGHELESCU IULIA-ANDREEA – 4B – 96,40 PUNCTE  – PREMIUL II
  • ROȘU VASILE – 4A – 94,90 PUNCTE  – PREMIUL II
  • BOLOCAN VLAD – 4B – 94,80 PUNCTE  – PREMIUL II
  • PREOTEASA BIANCA-FLORINA – 2B – 92,55 PUNCTE  – PREMIUL II
  • DINU ANA-MARIA – 4B – 92,20 PUNCTE  – PREMIUL II
  • DAMIAN DARIA-IOANA – 2B – 92 PUNCTE  – PREMIUL II
  • TRANDAFIR MARIA-CRISTINA – 2B – 91,75 PUNCTE  – PREMIUL II
  • GRASU IOAN – 3C – 91 PUNCTE  – PREMIUL II
  • CHIRIAC BRIANA-MARIA – 2B – 90,85 PUNCTE  – PREMIUL II
  • BABU ANA-MARIA – 2B – 90,5 PUNCTE  – PREMIUL II
  • ROȘCA ALEXANDRU-CRISTIAN – 2B – 90 PUNCTE  – PREMIUL II
  • BOREA OCTAVIAN – 3C – 89,75 PUNCTE  – PREMIUL III
  • BLENDEA IOANA-RALUCA – 4B – 88 PUNCTE  – PREMIUL III
  • SZANTO BIANCA – 3C – 88 PUNCTE  – PREMIUL III
  • ȘERBĂNESCU DIANA – 3C – 85,80 PUNCTE  – PREMIUL III
  • ISAI MARIO – 4B – 85,30 PUNCTE  – PREMIUL III
  • ETAPA JUDEȚEANĂ
  • GRECU LUCA – 4A – 100 PUNCTE – PREMIUL I
  • IORDACHE DANIELA – 4A – 99 PUNCTE – PREMIUL II
  • SAMARA ANDREEA – 4A – 98 PUNCTE – PREMIUL II
  • ROȘU VASILE – 4A – 97,5 PUNCTE – PREMIUL II
  • DINU ANA-MARIA – 4B – 96,5 PUNCTE – PREMIUL II
  • COPOȚ CLARA- MARIA – 4B – 96,3 PUNCTE – PREMIUL II
  • ANDRIEȘ ANCA  – 4A – 95,8 PUNCTE – PREMIUL II
  • BABU ANA- MARIA – 2B – 94,50  PUNCTE – PREMIUL III
  • CANTARAGIU CĂTĂLINA – 4A – 94,50  PUNCTE – PREMIUL III
  • CHIRIAC BRIANA -MARIA – 2B – 94,00 PUNCTE – PREMIUL III
  • SĂNDULESCU BERTA – 4B – 93,50 PUNCTE – PREMIUL III
  • DAMIAN DARIA- IOANA – 2B – 93,20 PUNCTE – PREMIUL III
  • ENCIU MARIA – 4A – 93,00 PUNCTE – PREMIUL III
  • PREOTEASA BIANCA – FLORINA – 2B – 93,00 PUNCTE – PREMIUL III
  • ROȘCA ALEXANDRU-CRISTIAN – 2B – 93,00 PUNCTE – PREMIUL III
  • CLAE DARIA- ANDREEA  – 4A – 91,80 PUNCTE – PREMIUL III
  • BOLOCAN VLAD – 4B – 90,50 PUNCTE – PREMIUL III
  • ANGHELESCU IULIA -ANDREEA – 4B – 90,00 PUNCTE – PREMIUL III
  • NIȚĂ RADU- ȘTEFAN – 2B – 87,5 PUNCTE – MENȚIUNE

Concursul Judeţean de Matematică ,,Euxin Math”

  • ETAPA 1
  • APOSTOL CARINA IONELIA – 3B – PREMIUL I
  • BOLOCAN VLAD CONSTANTIN –  4B – PREMIUL I
  • CHIRIAC BRIANA-MARIA – 2B – PREMIUL I
  • ROȘCA ALEXANDRU-CRISTIAN – 2B – PREMIUL II
  • ROŞU TEODORA – 3B – PREMIUL II
  • CRUŢ SILVIU GABRIEL – 3B – PREMIUL III
  • GHEORGHE RĂZVAN CRISTIAN  – 3B – PREMIUL III
  • SOARE BOGDAN ANDREI – 3B – PREMIUL III
  • SZANTO BIANCA – 3C – PREMIUL III
  • BENCHEA PAVEL – NICOLAE – 4C – MENȚIUNE
  • BLÎNDU ALEXANDRU – 3B – MENȚIUNE
  • JALIA ROBERT ALEXANDRU – 3B – MENȚIUNE
  • ŞERBAN MARIA CRISTIANA – 3B – MENȚIUNE
  • ETAPA 2
  • ANDRIEȘ ANCA – 4A – 100 PUNCTE – PREMIUL DE EXCELENŢĂ
  • APOSTOL CARINA IONELIA – 3B – 100 PUNCTE – PREMIUL DE EXCELENȚĂ
  • CRUŢ SILVIU GABRIEL – 3B – 100 PUNCTE – PREMIUL DE EXCELENȚĂ
  • GRECU LUCA – 4A – 100 PUNCTE – PREMIUL DE EXCELENȚĂ
  • VASILE DELIA-MARIA – 3A – 100 PUNCTE – PREMIUL DE EXCELENȚĂ
  • ROȘU VASILE – 4A – 98 PUNCTE – PREMIUL I
  • GHEORGHE RĂZVAN CRISTIAN – 3B – 97 PUNCTE – PREMIUL I
  • HĂRĂBOR ALIN – 3A – 97 PUNCTE – PREMIUL I
  • BULIGA ALEXANDRU GABRIEL – 3B – 96 PUNCTE – PREMIUL II
  • CANTARAGIU CĂTĂLINA – 4A – 95 PUNCTE – PREMIUL II
  • MIHAI ALEXANDRA – 3A – 95 PUNCTE – PREMIUL II
  • ROŞCA ALEXANDRU CRISTIAN – 3B – 95 PUNCTE – PREMIUL II
  • BLÎNDU ALEXANDRU – 3B – 93 PUNCTE – PREMIUL III
  • SOARE BOGDAN ANDREI – 3B – 92 PUNCTE – PREMIUL III
  • ROŞU TEODORA – 3B – 91 PUNCTE – PREMIUL III
  • CHIRIAC BRIANA-MARIA – 2B – 91 PUNCTE – PREMIUL III
  • POPESCU ANA CORNELIA – 3A – 90 PUNCTE – PREMIUL III
  • MOSCALUL ANDREI-VLAD – 3A – 89 PUNCTE – MENŢIUNE
  • SZANTO BIANCA-MARIA – 3C – 88 PUNCTE – MENŢIUNE
  • BOLOCAN VLAD CONSTANTIN –  4B – 85 PUNCTE – MENȚIUNE

CONCURS JUDEŢEAN DE CULTURĂ GENERALĂ “AMICII ISTEŢI”

  • ETAPA 1 – PE ŞCOALĂ
  • BONTAŞ ADINA IOANA – 1A –  PREMIUL DE EXCELENŢĂ
  • DRĂGAN ANDREI FLORIN – 1A – PREMIUL I
  • BUZOIANU ALEXANDRU – 1A – PREMIUL II
  • POPESCU CLAUDIA PATRICIA – 1A – PREMIUL II
  • RĂDULESCU  ALEXANDRU – 1A – PREMIUL II
  • ZABULICHE ANDREEA – 1A – PREMIUL III
  • ETAPA 2 – LOCALĂ
  • RĂDULESCU  ALEXANDRU – 1A – PREMIUL DE EXCELENŢĂ
  • DRĂGAN ANDREI FLORIN – 1A – PREMIUL II
  • BONTAŞ ADINA IOANA – 1A – PREMIUL III

Concursul de matematică „38++” – Ediția a III-a – 10. 05. 2015

  • LEOVEANU   IZABELA  IOANA – 1A – 85 PUNCTE – PREMIUL III
  • APOSTOL  CARINA  IONELIA – 3B – 85 PUNCTE – MENŢIUNE
  • CRUȚ  SILVIU  GABRIEL  – 3B – 85 PUNCTE – MENŢIUNE
  • IONIȚĂ  ROBERT  GABRIEL  – 2B – 85 PUNCTE – MENŢIUNE
  • POPESCU  DAVID  IONUȚ  – 2B – 85 PUNCTE – MENŢIUNE
  • POPESCU  CLAUDIA  PATRICIA – 1A – 80 PUNCTE – MENŢIUNE

Concursul de Geografie „Descoperă România”

  • ETAPA LOCALĂ
  • BUCUR SERGIU – 4A – PREMIUL I
  • ANDRIEȘ ANCA – 4A – PREMIUL II
  • GRECU LUCA – 4A – PREMIUL II
  • CANTARAGIU CĂTĂLINA – 4A – PREMIUL III
  • IORDACHE DANIELA – 4A – PREMIUL III
  • ROȘU VASILE – 4A – PREMIUL III
  • CICARÂC LORENA – 4A – MENȚIUNE
  • SAMARA ANDREEA – 4A – MENȚIUNE
  • ȚĂPUȘĂ DARIA – 4A – MENȚIUNE

CONCURS „DATINI, TRADIȚII, OBICEIURI DE CRĂCIUN ȘI PAȘTI”

  • SECȚIUNEA „COLINDE RELIGIOASE”
  • FAZA NAȚIONALĂ – LOCUL I – CLASELE V-VI
  • ALI SEVDA, CÂRJA BIANCA, CHELARU MIRUNA, DUMINICĂ INGRID – 5B
  • FELEA ANDREEA, STOIAN GABRIELA, ȘTEFAN MARIO, VATU ȘTEFANIA-BIANCA -5A

CONCURSUL DE LUCRĂRI PLASTICE ” Pe urmele lui Hașdeu”

organizat de Șc. Iulia Hașdeu Constanța

  • BUSUIOC GABRIELA-NATALIA – PR.B – LOCUL I

CONCURS „LUMEA MICILOR ARTIȘTI”

  • BLENDEA IOANA-RALUCA – 4B – PREMIUL I
  • ANGHELESCU IULIA ANDREEA – 4B – MENȚIUNE

CONCURS ONSS

  • HANDABAL FETE  25 IANUARIE 2015 – MENȚIUNE
  • CURT RALUCA, NĂDRAG SERENA – 8B
  • CHENAC CORINA, BĂJENARU ANA MARIA – 8A
  • ZAHARIUC MARIA, COSTEA COSMINA – 7B
  • PARIS GABRIELA, OLTEANU COSMINA – 6B
  • NEDELCU RALUCA, CHELARU MIRUNA – 5B

CONCURS PROIECTUL „HANDABALUL, EȘTI TU!”

  • HANDABAL FETE  – MENȚIUNE
  • DRAGOMIR GABRIELA, MATYAS DENISA, DUMINICĂ INGRID, CHELARU MIRUNA, PREDICĂ IULIA, NEDELCU RALUCA, RĂCEALĂ MIRUNA – 5B
  • MILITARU MIHAELA, ASAN IASMINA, PAVEL BIANCA – 5A
  • OLTEANU COSMINA, PARIS GABRIELA, LAZĂR IONEL, VASILE ROXANA, IORDACHE GEORGIANA – 6B
  • NICOLACIOIU ADRIANA, LUPEAN DIANA, SLAV MĂDĂLINA – 6A

Concurs „Cupa Unirii la şah”

  • EDIȚIA 9
  • ISAI MARIO – 4B – LOCUL IV – MENȚIUNE
  • ION CRISTIAN-VIOREL – 8B – LOCUL IV – MENȚIUNE
  • LAZĂR RAYMOND-DANIEL – 8B – LOCUL IV – MENȚIUNE
  • ARSENIE DIMITRIOS ALEXIOS – 7A – LOCUL VII – MENȚIUNE
  • FAZA PE ȘCOALĂ
  • ARSENE ALEXIOS – 7A – LOCUL I
  • ISAI MARIO – 4B – LOCUL I
  • BOREA OCTAVIAN-GABRIEL – 3C – LOCUL II
  • ION CRISTIAN-VIOREL – 8B – LOCUL II
  • ZĂBAVĂ CĂLIN-EMANUEL – 2B – LOCUL II
  • FOTU CRISTIAN-IONUȚ – 4A – LOCUL III
  • IBADULA ELIS – 4C – LOCUL III
  • LAZĂR RAYMOND-DANIEL – 8B – LOCUL III
  • BUSUIOC THEODOR-COSTIN – 6A  – MENȚIUNE
  • CRUŢ SILVIU-GABRIEL – 3B  – MENȚIUNE
  • HĂRĂBOR GEORGE-ALIN – 3A – MENȚIUNE
  • IBRAM DENIZ – 3C  – MENȚIUNE
  • ION SEBASTIAN-IONUȚ – 6B  – MENȚIUNE
  • LOGHIN SEBASTIAN-IULIAN – 7B  – MENȚIUNE
  • POPESCU ANA-CORNELIA – 3A – MENȚIUNE
  • POPESCU DAVID-IONUȚ – 2B  – MENȚIUNE
  • STOICA ROBERT-SEBASTIAN – 5A  – MENȚIUNE
  • TONCIU ALEXANDRU-ALIN – 7A  – MENȚIUNE

Concurs „Moș Crăciun joacă șah”

  • ZĂBAVĂ CĂLIN-EMANUEL – 2B – PREMIUL III

 Concurs „Cupa primăverii la şah”

  • ZĂBAVĂ CĂLIN-EMANUEL – 2B – PREMIUL III

Concurs de şah pe echipe „Cupa 1 iunie”

  • ISAI Mario (4B), BOREA Octavian-Gabriel (3C) şi Arsene Dimitrios-Alexios (7A) – PREMIUL II

Concurs „Vreau să fiu mare maestru” – Cupa 1 Decembrie

  • ISAI MARIO – 4B – PREMIUL III

Concurs de șah „Șahul ca o poveste”

  • FAZA JUDEȚEANĂ
  • ZĂBAVĂ CĂLIN – 2B – PREMIUL III

Campionat Județean de haltere Jr III – Constanța

  • Tătaru Darius – 4B – Locul I – categ. 40 kg – TOTAL 70KG

Campionat Județean de haltere Jr III M – Arad

  • Tătaru Darius – 4B – Locul I – categ. 45 kg – TOTAL 59 KG

 Concurs de dans național  Cupa Sibba Alexandria,  14-15 martie 2015

  • Niță Radu -Ștefan – 2B – Locul II

Concursul  „Comper – Comunicare”

  • ETAPA I
  • BABU ANA MARIA – 2B – 100 PUNCTE – PREMIUL I
  • BAICU AMALIA – 1A – 100 PUNCTE – PREMIUL I
  • BELDAN MATEI ANDREI – CP.A – 100 PUNCTE – PREMIUL I
  • BOLOCAN VLAD- CONSTANTIN – 4B – 100 PUNCTE – PREMIUL I
  • BURTEA DELIA TEODORA – CP.A – 100 PUNCTE – PREMIUL I
  • BUZOIANU ALEXANDRU – 1A – 100 PUNCTE – PREMIUL I
  • CHIVU ISABELA NICOL – CP.A – 100 PUNCTE – PREMIUL I
  • COCU ANDRES IONUŢ  – CP.A – 100 PUNCTE – PREMIUL I
  • COSOR MATEI – 1B – 100 PUNCTE – PREMIUL I
  • DIMANCEA BIANCA MARIA – 1B – 100 PUNCTE – PREMIUL I
  • RUSU CRISTINA ELEXANDRA – 1B – 100 PUNCTE – PREMIUL I
  • DRĂGUŢ BIANCA ANDREEA  – CP.A – 100 PUNCTE – PREMIUL I
  • GENALI ALPER – 1A – 100 PUNCTE – PREMIUL I
  • GRECU LUCA – 4A – 100 PUNCTE – PREMIUL I
  • ONICĂ MIHAELA-BIANCA – 2A – 100 PUNCTE – PREMIUL I
  • NITA RADU-STEFAN  – 2B – 100 PUNCTE – PREMIUL I
  • VICOLOV MARIA CRISTIANA  – 1A – 100 PUNCTE – PREMIUL I
  • ŞOIMU DIANA ANDREEA – CP.A – 96 PUNCTE – PREMIUL I
  • BARABULEA ROBERTO ANDREI – 1A – 95 PUNCTE – PREMIUL I
  • BONTAS ADINA IOANA – 1A – 95 PUNCTE – PREMIUL I
  • CANTARAGIU CATALINA – 4A – 95 PUNCTE – PREMIUL I
  • CHIRIAC BRIANA-MARIA – 2B – 95 PUNCTE – PREMIUL I
  • COJOCARU RARES IOAN  – 1B – 95 PUNCTE – PREMIUL I
  • CRUTESCU ANDREI – 1A – 95 PUNCTE – PREMIUL I
  • ENCIU CATALINA- MARIA – 4A – 95 PUNCTE – PREMIUL I
  • FRUNTES RALUCA ELENA  – 1B – 95 PUNCTE – PREMIUL I
  • IORDACHE DANIELA- IZABELA – 4A  – 95 PUNCTE – PREMIUL I
  • IRION ALBER CATALIN  – 1B – 95 PUNCTE – PREMIUL I
  • LEOVEANU IZABELA IOANA – 1A – 95 PUNCTE – PREMIUL I
  • NEGRILA LUCA – 1B – 95 PUNCTE – PREMIUL I
  • PANDICI DARIA MARIA – 1B – 95 PUNCTE – PREMIU
  • POPESCU CLAUDIA PATRICIA  – 1A – 95 PUNCTE – PREMIUL I
  • POPESCU DAVID-IONUT  – 2B – 95 PUNCTE – PREMIUL I
  • TRANDAFIR MARIA-CRISTINA – 2B – 95 PUNCTE – PREMIUL I
  • ION ŞTEFANIA – CP.A –  92 PUNCTE – PREMIUL I
  • ANDRIES ANCA- IOANA – 4A – 90 PUNCTE – PREMIUL II
  • BAICU ALEXANDRU – 4A – 90 PUNCTE – PREMIUL II
  • BARABULEA ANTONIO GABRIEL – 1A – 90 PUNCTE – PREMIUL II
  • CĂLIN DRAGOŞ ANDREI  – CP.A –  90 PUNCTE – PREMIUL II
  • COPOT CLARA- MARIA – 4B – 90 PUNCTE – PREMIUL II
  • DINU ANA- MARIA – 4B – 90 PUNCTE – PREMIUL II
  • DRAGAN ANDREI FLORIN – 1A – 90 PUNCTE – PREMIUL II
  • DRAGNEA ANDREEA – 1B – 90 PUNCTE – PREMIUL II
  • HARABOR MARIA TEODORA – 1A – 90 PUNCTE – PREMIUL II
  • HARATAU ALEXANDRU – 2A – 90 PUNCTE – PREMIUL II
  • LIBOȘI DAN-ALEXANDRU – 2A – 90 PUNCTE – PREMIUL II
  • PREOTEASA BIANCA-FLORINA – 2B – 90 PUNCTE – PREMIUL II
  • SAPARIUC TIBERIU-IONUT – 2A – 90 PUNCTE – PREMIUL II
  • TARIN BIANCA-IOANA – 2A – 90 PUNCTE – PREMIUL II
  • ULMI ANDREI – 1A – 90 PUNCTE – PREMIUL II
  • ANGHELESCU IULIA- ANDREEA  – 4B – 85 PUNCTE – PREMIUL II
  • BRACACI IOANA-ALEXIA – 2A – 85 PUNCTE – PREMIUL II
  • BUCUR SERGIU- MIHAI – 4A – 85 PUNCTE – PREMIUL II
  • CLAE DARIA- ANDREEA – 4A – 85 PUNCTE – PREMIUL II
  • CHIRICA CRISTIAN – 1A – 85 PUNCTE – PREMIUL II
  • DAMIAN DARIA-IOANA –  2B – 85 PUNCTE – PREMIUL II
  • ROSCA ALEX-CRISTIAN –  2B – 85 PUNCTE – PREMIUL II
  • SZANTO BIANCA – 3C – – 85 PUNCTE – PREMIUL II
  • SERBAN CLEOPATRA ANDREEA  – 1B – – 85 PUNCTE – PREMIUL II
  • TABACARU JESICA- CRISTINA – 4A – 85 PUNCTE – PREMIUL II
  • TAPUSA DARIA- MARIA – 4A – 85 PUNCTE – PREMIUL II
  • EPUREANU SÎNZIANA DIANA – CP.A – 84 PUNCTE – PREMIUL II
  • ADEM AYDAN – 1B – 80 PUNCTE – PREMIUL III
  • ARIF REYHAN – 1A – 80 PUNCTE – PREMIUL III
  • BĂNCILĂ ANDRA-MARIA – 2A – 80 PUNCTE – PREMIUL III
  • BĂNCILĂ SEBASTIAN- COSTIN – 4B – 80 PUNCTE – PREMIUL III
  • BODODEL MIHAI – IONUȚ – 4C  – 80 PUNCTE – PREMIUL III
  • BOREA OCTAVIAN – 3C  – 80 PUNCTE – PREMIUL III
  • CAPRA ROXANA – 2B  – 80 PUNCTE – PREMIUL III
  • DINU TEODORA – 1A – 80 PUNCTE – PREMIUL III
  • GIMPIREA BIANCA ELENA – 1B – 80 PUNCTE – PREMIUL III
  • MACOVEI CRISTINA-IOANA – 2B  – 80 PUNCTE – PREMIUL III
  • MALOS ANDREI-ALEXANDRU – 2A – 80 PUNCTE – PREMIUL III
  • PAHONCEA ANDREI ALEXANDRU – PR.A – 80 PUNCTE – PREMIUL III
  • RADULESCU ALEXANDRU – 1A – 80 PUNCTE – PREMIUL III
  • ROSU VASILE- GABRIEL – 4A  – 80 PUNCTE – PREMIUL III
  • ZABULICHE ANDREEA –  1A – 80 PUNCTE – PREMIUL III
  • IONIŢĂ ANDREEA – PR.A  – 78 PUNCTE – PREMIUL III
  • CLIVEŢI RĂZVAN – PR.A  – 76 PUNCTE – PREMIUL III
  • ARITON ANDRA – 1B – 75 PUNCTE – PREMIUL III
  • BURUIANA ANDREI – 4B – 75 PUNCTE – PREMIUL III
  • CICARAC LORENA MARIA – 4A – 75 PUNCTE – PREMIUL III
  • CIPU ALEXANDRU GABRIEL  – 1B – 75 PUNCTE – PREMIUL III
  • CONSTANTIN ANDREEA – RALUCA – 4C – 75 PUNCTE – PREMIUL III
  • DANILA ALEXANDRA – 1A – 75 PUNCTE – PREMIUL III
  • FOTU CRISTIAN- IONUT – 4A – 75 PUNCTE – PREMIUL III
  • IORDACHE MADALINA – 1B – 75 PUNCTE – PREMIUL III
  • OPREA ALINA – 1B – 75 PUNCTE – PREMIUL III
  • PIPIRIGEANU STEFAN – 2A – 75 PUNCTE – PREMIUL III
  • PREOTEASA DIANA-ELENA – 2B – 75 PUNCTE – PREMIUL III
  • SBARNEA TUDOR-RAZVAN – 2B – 75 PUNCTE – PREMIUL III
  • ŞERBĂNESCU DIANA – 3C – 75 PUNCTE – PREMIUL III
  • ZABAVA CALIN-EMANUEL – 2B – 75 PUNCTE – PREMIUL III
  • CRISTEA LAURENŢIU NICOLAS  – PR.A – 74 PUNCTE – PREMIUL III
  • IORDACHE ŞTEFAN GABRIEL  – PR.A – 74 PUNCTE – PREMIUL III
  • ALISTAR ANDREI – ALEXANDRU – 4C – 70 PUNCTE – MENȚIUNE
  • AMBRĂUȘ VICTOR – DRAGOȘ – 4C – 70 PUNCTE – MENȚIUNE
  • BENCHEA PAVEL – NICOLAE – 4C – 70 PUNCTE – MENȚIUNE
  • CIAMETA GABRIELA  – PR.A – 70 PUNCTE – MENȚIUNE
  • IBADULA ELIS – 4C – 70 PUNCTE – MENȚIUNE
  • ISAI MARIO – 4B – 70 PUNCTE – MENȚIUNE
  • IVULESCU ALEXIA – 4C – 70 PUNCTE – MENȚIUNE
  • OPREA CRISTINA- MARIA – 4A – 70 PUNCTE – MENȚIUNE
  • RADU – IONIȚĂ CĂTĂLINA – GABRIELA – 4C – 70 PUNCTE – MENȚIUNE
  • SBARNEA ANAIS- CRISTIANA – 4B – 70 PUNCTE – MENȚIUNE
  • TOMA ANAMARIA – 4A  – 70 PUNCTE – MENȚIUNE
  • VASILE ANDREEA-CRISTINA – 2A – 70 PUNCTE – MENȚIUNE
  • ALEXE RARES- GABRIEL – 4A – 65 PUNCTE – MENȚIUNE
  • BANCIU RAFAELA – 3C – 65 PUNCTE – MENȚIUNE
  • BLENDEA IOANA-RALUCA – 4B – 65 PUNCTE – MENȚIUNE
  • CĂIMAC ALIN – ANDREI – 4C – 65 PUNCTE – MENȚIUNE
  • DUTULESCU DARIA ELIZA – 1B- 65 PUNCTE – MENȚIUNE
  • GRASU IOANA – 3C – 65 PUNCTE – MENȚIUNE
  • HRITULEAC CRISTIANA-ALEXANDRA – 2A – 65 PUNCTE – MENȚIUNE
  • IVAN MIHAI IONUT – 1A – 65 PUNCTE – MENȚIUNE
  • OLTEANU SEBASTIAN MARIAN  – 1A – 65 PUNCTE – MENȚIUNE
  • PIRLOG TEODORA – 4B – 65 PUNCTE – MENȚIUNE
  • PREDA ADELA-EUGENIA – 2A – 65 PUNCTE – MENȚIUNE
  • ETAPA 2
  • ANDRIES ANCA- IOANA – 4A – 100 PUNCTE – PREMIUL I
  • APOSTOL CARINA-IONELIA – 3B – 100 PUNCTE – PREMIUL I
  • ARNAUTU ROBERT IANIS – PR.A – 100 PUNCTE – PREMIUL I
  • BANCILA ANDRA-MARIA – 2A – 100 PUNCTE – PREMIUL I
  • BELDAN MATEI ANDREI – PR.A – 100 PUNCTE – PREMIUL I
  • BONTAS ADINA IOANA  – 1A – 100 PUNCTE – PREMIUL I
  • BURTEA DELIA TEODORA – PR.A – 100 PUNCTE – PREMIUL I
  • CALIN DRAGOS ANDREI – PR.A – 100 PUNCTE – PREMIUL I
  • CHIRIAC BRIANA-MARIA – 2B – 100 PUNCTE – PREMIUL I
  • CHIVU ISABELA NICOL  – PR.A – 100 PUNCTE – PREMIUL I
  • CLIVETI RAZVAN – PR.A – 100 PUNCTE – PREMIUL I
  • DRAGUT BIANCA ANDREEA – PR.A – 100 PUNCTE – PREMIUL I
  • GHEORGHE RAZVAN  – 3B – 100 PUNCTE – PREMIUL I
  • HARATAU ALEXANDRU – 2A – 100 PUNCTE – PREMIUL I
  • LIBOSI DAN-ALEXANDRU – 2A – 100 PUNCTE – PREMIUL I
  • IONITA ANDREEA – PR.A – 100 PUNCTE – PREMIUL I
  • IORDACHE IONELA – PR.A – 100 PUNCTE – PREMIUL I
  • ISMAIL MEAMET GAMZE – PR.A – 100 PUNCTE – PREMIUL I
  • MALOS ANDREI-ALEXANDRU – 2A – 100 PUNCTE – PREMIUL I
  • MOSU ALEXANDRU – 3B – 100 PUNCTE – PREMIUL I
  • RADULESCU SEBASTIAN – 2A – 100 PUNCTE – PREMIUL I
  • SERBAN MARIA-CRISTIANA  – 3B – 100 PUNCTE – PREMIUL I
  • BABU ANA MARIA – 2B – 95 PUNCTE – PREMIUL I
  • BRACACI IOANA-ALEXIA  – 2A – 95 PUNCTE – PREMIUL I
  • CALIN DAVID-CRISTIAN  – 2A – 95 PUNCTE – PREMIUL I
  • CANTARAGIU CATALINA  – 4A – 95 PUNCTE – PREMIUL I
  • CROITORU GABRIEL-BOGDAN  – 3B – 95 PUNCTE – PREMIUL I
  • CRUTESCU ANDREI  – 1A – 95 PUNCTE – PREMIUL I
  • DAMIAN DARIA-IOANA – 2B – 95 PUNCTE – PREMIUL I
  • ENCIU CATALINA- MARIA  – 4A – 95 PUNCTE – PREMIUL I
  • POPESCU DAVID-IONUT – 2B – 95 PUNCTE – PREMIUL I
  • ROSCA ALEX-CRISTIAN – 2B – 95 PUNCTE – PREMIUL I
  • ROSU TEODORA – 3B – 95 PUNCTE – PREMIUL I
  • SOARE BOGDAN  – 3B – 95 PUNCTE – PREMIUL I
  • BLINDU ALEXANDRU – 3B – 90 PUNCTE – PREMIUL II
  • CRUT SILVIU-GABRIEL – 3B – 90 PUNCTE – PREMIUL II
  • COCU ANDRES IONUT – PR.A – 90 PUNCTE – PREMIUL II
  • EPUREANU SîNZIANA DIANA – PR.A – 90 PUNCTE – PREMIUL II
  • GENALI ALPER – 1A – 90 PUNCTE – PREMIUL II
  • GEORGESCU NICOLETA-ANEMONA – PR.A – 90 PUNCTE – PREMIUL II
  • JALIA ROBERT-ALEXANDRU – 3B – 90 PUNCTE – PREMIUL II
  • LEOVEANU IZABELA IOANA – 1A – 90 PUNCTE – PREMIUL II
  • MACOVEI CRISTINA-IOANA – 2B – 90 PUNCTE – PREMIUL II
  • NITA RADU-STEFAN – 2B – 90 PUNCTE – PREMIUL II
  • PIPIRIGEANU STEFAN – 2A – 90 PUNCTE – PREMIUL II
  • POPESCU CLAUDIA PATRICIA – 1A – 90 PUNCTE – PREMIUL II
  • SAPARIUC TIBERIU-IONUT – 2A – 90 PUNCTE – PREMIUL II
  • TRANDAFIR MARIA-CRISTINA – 2B – 90 PUNCTE – PREMIUL II
  • ZABULICHE ANDREEA  – 1A – 90 PUNCTE – PREMIUL II
  • BUCUR SERGIU- MIHAI – 4A – 85 PUNCTE – PREMIUL II
  • BUZOIANU ALEXANDRU – 1A – 85 PUNCTE – PREMIUL II
  • DRAGHIA EDUARD – 3B – 85 PUNCTE – PREMIUL II
  • GRECU LUCA – 4A – 85 PUNCTE – PREMIUL II
  • LECIU CRISTIAN-AURELIAN – 3B – 85 PUNCTE – PREMIUL II
  • PREDA ADELA-EUGENIA  – 2A – 85 PUNCTE – PREMIUL II
  • ROSU ANDREEA – 1A – 85 PUNCTE – PREMIUL II
  • SAMARA ANDREEA – 4A – 85 PUNCTE – PREMIUL II
  • STEFANESCU ANDREEA – 3B – 85 PUNCTE – PREMIUL II
  • VASILE ANDREEA-CRISTINA – 2A – 85 PUNCTE – PREMIUL II
  • BAICU AMALIA – 1A – 80 PUNCTE – PREMIUL III
  • BARABULEA ROBERTO ANDREI – 1A – 80 PUNCTE – PREMIUL III
  • BOLOCAN VLAD- CONSTANTIN – 4B – 80 PUNCTE – PREMIUL III
  • CAPRA ROXANA – 2B – 80 PUNCTE – PREMIUL III
  • COPOT CLARA- MARIA – 4B – 80 PUNCTE – PREMIUL III
  • CRISTEA LAURENTIU NICOLAS – PR.A – 80 PUNCTE – PREMIUL III
  • DANILA ALEXANDRA – 1A – 80 PUNCTE – PREMIUL III
  • DINU TEODORA – 1A – 80 PUNCTE – PREMIUL III
  • DONE MARIA – 3B – 80 PUNCTE – PREMIUL III
  • DRAGAN ANDREI FLORIN – 1A – 80 PUNCTE – PREMIUL III
  • HRITULEAC CRISTIANA-ALEXANDRA – 2A – 80 PUNCTE – PREMIUL III
  • IORDAN MIHNEA FLORIN – PR.A – 80 PUNCTE – PREMIUL III
  • ONICA MIHAELA-BIANCA – 2A – 80 PUNCTE – PREMIUL III
  • PREOTEASA BIANCA-FLORINA – 2B – 80 PUNCTE – PREMIUL III
  • RADULESCU ALEXANDRU  – 1A – 80 PUNCTE – PREMIUL III
  • VICOLOV MARIA CRISTIANA – 1A – 80 PUNCTE – PREMIUL III
  • ALEXE RARES- GABRIEL – 4A – 75 PUNCTE – PREMIUL III
  • BANCILA SEBASTIAN- COSTIN – 4B – 75 PUNCTE – PREMIUL III
  • CLAE DARIA- ANDREEA – 4A – 75 PUNCTE – PREMIUL III
  • DINU ANA- MARIA – 4B – 75 PUNCTE – PREMIUL III
  • ROSU VASILE- GABRIEL – 4A – 75 PUNCTE – PREMIUL III
  • ALISTAR ANDREI – ALEXANDRU –  4C – 70 PUNCTE – MENTIUNE
  • ANGHELESCU IULIA- ANDREEA –  4B – 70 PUNCTE – MENTIUNE
  • ARIF REYHAN  –  1A – 70 PUNCTE – MENTIUNE
  • BAICU ALEXANDRU  –  4A – 70 PUNCTE – MENTIUNE
  • BARABULEA ANTONIO GABRIEL –  1A – 70 PUNCTE – MENTIUNE
  • BLENDEA IOANA-RALUCA –  4B – 70 PUNCTE – MENTIUNE
  • BUZARNA GEORGE LIVIU  –  PR.A – 70 PUNCTE – MENTIUNE
  • CHIRICA CRISTIAN –  1A – 70 PUNCTE – MENTIUNE
  • ION ŞTEFANIA –  PR.A – 70 PUNCTE – MENTIUNE
  • OLTEANU SEBASTIAN MARIAN –  1A – 70 PUNCTE – MENTIUNE
  • PAHONCEA ANDREI-ALEXANDRU –  PR.A – 70 PUNCTE – MENTIUNE
  • PIRLOG TEODORA –  4B – 70 PUNCTE – MENTIUNE
  • SANDULESCU BERTA –  4B – 70 PUNCTE – MENTIUNE
  • SIMIONESCU VLADUT –  4B – 70 PUNCTE – MENTIUNE
  • ŞERBAN NICOLAS ANDREI –  PR.A – 70 PUNCTE – MENTIUNE
  • TAPUSA DARIA- MARIA –  4A – 70 PUNCTE – MENTIUNE
  • ULMI ANDREI –  1A – 70 PUNCTE – MENTIUNE
  • ZANET MARIA – ALEXANDRA – 4C – 70 PUNCTE – MENTIUNE
  • CICARAC LORENA MARIA – 4A – 65 PUNCTE – MENTIUNE
  • FOTU CRISTIAN- IONUT – 4A – 65 PUNCTE – MENTIUNE
  • FRINC GHEORGHE- EDUARD – 4B – 65 PUNCTE – MENTIUNE
  • GORBĂNESCU ADRIAN – 4C – 65 PUNCTE – MENTIUNE
  • HARABOR MARIA TEODORA –  1A – 70 PUNCTE – MENTIUNE
  • IORDACHE DANIELA- IZABELA – 4A – 65 PUNCTE – MENTIUNE
  • IVULESCU ALEXIA – 4C – 65 PUNCTE – MENTIUNE
  • NECULAI ANASTASIA – ELENA – 4C – 65 PUNCTE – MENTIUNE
  • Concursul  „Comper – Matematică”
  • ETAPA 1
  • BELDAN MATEI ANDREI – PR.A – 100 PUNCTE – PREMIUL I
  • BONTAS ADINA IOANA – 1A – 100 PUNCTE – PREMIUL I
  • BRACACI IOANA-ALEXIA – 2A – 100 PUNCTE – PREMIUL I
  • BURTEA DELIA TEODORA – PR.A – 100 PUNCTE – PREMIUL I
  • CALIN DAVID-CRISTIAN – 2A – 100 PUNCTE – PREMIUL I
  • CHIRIAC BRIANA-MARIA – 2B – 100 PUNCTE – PREMIUL I
  • CHIVU ISABELA NICOL – PR.A – 100 PUNCTE – PREMIUL I
  • COJOCARU RARES IOAN – 1B – 100 PUNCTE – PREMIUL I
  • DIMANCEA BIANCA MARIA – 1B – 100 PUNCTE – PREMIUL I
  • DRAGNEA ANDREEA – 1B – 100 PUNCTE – PREMIUL I
  • DRĂGUŢ BIANCA ANDREEA  – PR.A – 100 PUNCTE – PREMIUL I
  • GENALI ALPER – 1A – 100 PUNCTE – PREMIUL I
  • GIMPIREA BIANCA ELENA – 1B – 100 PUNCTE – PREMIUL I
  • HARATAU ALEXANDRU – 2A – 100 PUNCTE – PREMIUL I
  • LIBOSI DAN-ALEXANDRU – 2A – 100 PUNCTE – PREMIUL I
  • NEGRILA LUCA – 1B – 100 PUNCTE – PREMIUL I
  • PANDICI DARIA MARIA – 1B – 100 PUNCTE – PREMIUL I
  • POPESCU DAVID-IONUT – 2B – 100 PUNCTE – PREMIUL I
  • RADULESCU SEBASTIAN – 2A – 100 PUNCTE – PREMIUL I
  • RUSU CRISTINA ELEXANDRA  – 1B – 100 PUNCTE – PREMIUL I
  • SAPARIUC TIBERIU-IONUT – 2A – 100 PUNCTE – PREMIUL I
  • SERBAN CLEOPATRA ANDREEA – 1B – 100 PUNCTE – PREMIUL I
  • ARITON ANDRA – 1B – 95 PUNCTE – PREMIUL I
  • CIPU ALEXANDRU GABRIEL – 1B – 95 PUNCTE – PREMIUL I
  • HRITULEAC CRISTIANA-ALEXANDRA  – 2A – 95 PUNCTE – PREMIUL I
  • IRION ALBER CATALIN – 1B – 95 PUNCTE – PREMIUL I
  • LEOVEANU IZABELA IOANA – 1A – 95 PUNCTE – PREMIUL I
  • OPREA ALINA – 1B – 95 PUNCTE – PREMIUL I
  • POPESCU CLAUDIA PATRICIA  – 1A – 95 PUNCTE – PREMIUL I
  • ROSCA ALEX-CRISTIAN – 2B – 95 PUNCTE – PREMIUL I
  • TARIN BIANCA-IOANA – 2A – 95 PUNCTE – PREMIUL I
  • ANDRIES ANCA- IOANA -4A – 90 PUNCTE – PREMIUL II
  • BANCILA ANDRA-MARIA – 2A – 90 PUNCTE – PREMIUL II
  • BUCUR ADRIAN STEFAN  – 1B – 90 PUNCTE – PREMIUL II
  • COCOS SEBASTIAN – 1B – 90 PUNCTE – PREMIUL II
  • DAMIAN DARIA-IOANA – 2B – 90 PUNCTE – PREMIUL II
  • DUTULESCU DARIA ELIZA  – 1B – 90 PUNCTE – PREMIUL II
  • FRUNTES RALUCA ELENA – 1B – 90 PUNCTE – PREMIUL II
  • IONIŢĂ ANDREEA  – PR.A – 90 PUNCTE – PREMIUL II
  • IONITA ROBERT-GABRIEL – 2B – 90 PUNCTE – PREMIUL II
  • IORDACHE DANIELA- IZABELA – 4A – 90 PUNCTE – PREMIUL II
  • IORDACHE MADALINA – 1B – 90 PUNCTE – PREMIUL II
  • NITA RADU-STEFAN  – 2B – 90 PUNCTE – PREMIUL II
  • PIPIRIGEANU STEFAN – 2A – 90 PUNCTE – PREMIUL II
  • SAMARA ANDREEA – 4A  – 90 PUNCTE – PREMIUL II
  • TRANDAFIR MARIA-CRISTINA  – 2B – 90 PUNCTE – PREMIUL II
  • VICOLOV MARIA CRISTIANA – 1A  – 90 PUNCTE – PREMIUL II
  • ZABAVA CALIN-EMANUEL – 2B – 90 PUNCTE – PREMIUL II
  • COSOR MATEI – 1B – 85 PUNCTE – PREMIUL II
  • GEORGESCU STEFAN – 1B – 85 PUNCTE – PREMIUL II
  • MALOS ANDREI-ALEXANDRU – 2A – 85 PUNCTE – PREMIUL II
  • RADULESCU ALEXANDRU – 1A – 85 PUNCTE – PREMIUL II
  • ROSU VASILE- GABRIEL – 4A – 85 PUNCTE – PREMIUL II
  • ZABULICHE ANDREEA – 1A – 85 PUNCTE – PREMIUL II
  • ADEM AYDAN – 1B – 85 PUNCTE – PREMIUL II
  • BABU ANA MARIA – 2B – 80 PUNCTE – PREMIUL III
  • BARBU BOGDAN – 7B – 80 PUNCTE – PREMIUL III
  • CIAMETA GABRIELA  – PR.A – 80 PUNCTE – PREMIUL III
  • CLIVEŢI RĂZVAN  – PR.A – 80 PUNCTE – PREMIUL III
  • GRECU LUCA – 4A – 80 PUNCTE – PREMIUL III
  • DANILA ALEXANDRA  – 1A – 80 PUNCTE – PREMIUL III
  • DRAGAN ANDREI FLORIN – 1A – 80 PUNCTE – PREMIUL III
  • HARABOR MARIA TEODORA – 1A – 80 PUNCTE – PREMIUL III
  • ONICA MIHAELA-BIANCA – 2A – 80 PUNCTE – PREMIUL III
  • ŞOIMU DIANA ANDREEA – PR.A – 80 PUNCTE – PREMIUL III
  • VREDNICU EUGEN – 7B – 80 PUNCTE – PREMIUL III
  • ARIF REYHAN – 1A  – 75 PUNCTE – PREMIUL III
  • BAICU ALEXANDRU – 4A – 75 PUNCTE – PREMIUL III
  • BARABULEA ROBERTO ANDREI – 1A  – 75 PUNCTE – PREMIUL III
  • BOLOCAN VLAD- CONSTANTIN – 4B – 75 PUNCTE – PREMIUL III
  • BUZOIANU ALEXANDRU  – 1A  – 75 PUNCTE – PREMIUL III
  • CANTARAGIU CATALINA – 4A – 75 PUNCTE – PREMIUL III
  • DARDAC CĂTĂLIN – 7A – 75 PUNCTE – PREMIUL III
  • ECHIM ANDREI – 1B – 75 PUNCTE – PREMIUL III
  • ENCIU CATALINA- MARIA – 4A – 75 PUNCTE – PREMIUL III
  • MARDARU DARIUS – 6B – 75 PUNCTE – PREMIUL III
  • PREDA ADELA-EUGENIA – 2A – 75 PUNCTE – PREMIUL III
  • ROSU ANDREEA – 1A – 75 PUNCTE – PREMIUL III
  • ARNĂUTU ROBERT IANIS  – PR.A – 70 PUNCTE – MENȚIUNE
  • CAPRA ROXANA – 2B – 70 PUNCTE – MENȚIUNE
  • CĂLIN DRAGOŞ ANDREI – PR.A – 70 PUNCTE – MENȚIUNE
  • DUMITRACHE MIHAI  -3C  – 70 PUNCTE – MENȚIUNE
  • IORDACHE IONELA – PR.A – 70 PUNCTE – MENȚIUNE
  • PAHONCEA ANDREI ALEXANDRU – 70 PUNCTE – MENȚIUNE
  • SZANTO BIANCA -3C  – 70 PUNCTE – MENȚIUNE
  • TESILA DAN – 2B – 70 PUNCTE – MENȚIUNE
  • BARABULEA ANTONIO GABRIEL – 1A – 65 PUNCTE – MENȚIUNE
  • CICARAC LORENA MARIA – 4A – 65 PUNCTE – MENȚIUNE
  • COPOT CLARA- MARIA – 4B – 65 PUNCTE – MENȚIUNE
  • CURT RALUCA – 8B – 65 PUNCTE – MENȚIUNE
  • OPREA CRISTINA- MARIA – 4A – 65 PUNCTE – MENȚIUNE
  • SIMIONESCU VLADUT – 4B – 65 PUNCTE – MENȚIUNE

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>