Rezultate 2013-2014

OLIMPIADE

LIMBĂ, COMUNICARE ŞI LITERATURA ROMÂNĂ

ETAPA LOCALĂ

PARIS ANDREEA-ELENA – 8A – PREMIUL I

MARDARU GABRIEL-DARIUS – 5B – PREMIUL III

BORINDEL DANIELA – 8B – MENŢIUNE

ETAPA JUDEŢEANĂ
PARIS ANDREEA-ELENA – 8A – PREMIUL I

MARDARU GABRIEL-DARIUS – 5B – PREMIUL III

 

LIMBA ENGLEZĂ

ETAPA JUDEŢEANĂ

MARDARU GABRIEL-DARIUS – 5B – PREMIUL I

JIPA ANA-MARIA ANDREEA – 5B – PREMIUL II

PARIS GABRIELA-LORENA – 5B – PREMIUL II

PARIS ANDREEA-ELENA – 8A – MENŢIUNE

 

FIZICĂ

ETAPA LOCALĂ
ERCSEI ESTERA-ALEXANDRA – 6B – MENŢIUNE

ETAPA JUDEŢEANĂ

BARBU BOGDAN – 6B – PREMIUL III

ERCSEI ESTERA-ALEXANDRA – 6B – MENŢIUNE

VREDNICU EUGEN-ANDREI – 6B – MENŢIUNE

 

RELIGIE ORTODOXĂ

ETAPA JUDEŢEANĂ
MARDARU GABRIEL-DARIUS – 5B – PREMIUL III

CHIRIŢĂ GIORGIANA – 7B – MENŢIUNE

 

EDUCAŢIE CIVICĂ

DĂRĂBANĂ ANGELO-IONUŢ – 4B – MENŢIUNE

NEDELCU RALUCA-ŞTEFANIA – 4B – MENŢIUNE

 

CONCURSURI

CONCURS “TÂRGUL DE ŞTIINŢE” din cadrul proiectului judeţean “Miracolul Ştiinţelor”,

Ediţia A II-a

SECŢIUNEA MACHETE
SANDU OCTAVIAN-VALENTIN – 6A – LOCUL III

CHIRU ANDRADA -MARIA – 6B – LOCUL III

ERCSEI ESTERA-ALEXANDRA – 6B – LOCUL III

ISTIN MARIA-CRISTINA – 6B – LOCUL III

ZAHARIUC MARIA – 6B – LOCUL III

BARBU BOGDAN – 6B – MENŢIUNE

 

CONCURS JUDEŢEAN DE GEOGRAFIE „CONSTANTIN BRĂTESCU”

MARDARU GABRIEL-DARIUS – 5B – PREMIUL II

DARDAC CĂTĂLIN-NICOLAE – 6A – PREMIUL II

BUSUIOC THEODOR-COSTIN – 5A – MENŢIUNE

HORVAT CONSTANTIN-DANIEL – 6A – MENŢIUNE

 

CONCURS NAŢIONAL DE GEOGRAFIE „TERRA”

ETAPA JUDEŢEANĂ
MARDARU GABRIEL-DARIUS – 5B – PREMIUL II

DARDAC CĂTĂLIN-NICOLAE – 6A – MENŢIUNE

TONCIU ALEXANDRU-ALIN – 6A – MENŢIUNE

 

 CONCURS NAŢIONAL DE EVALUARE ÎN EDUCAŢIE LA LIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ

ETAPA 1
ANDRIEŞ ANCA-IOANA – 3A – PREMIUL I

CANTARAGIU CĂTĂLINA – 3A – MENŢIUNE

POPESCU ANA-CORNELIA – 2A – MENŢIUNE

VULCAN ANA-MARIA CRISTINA – 2A – MENŢIUNE

ETAPA 2
IORDACHE DANIELA-IZABELA – 3A – PREMIUL I

 

CONCURS NAŢIONAL LIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ “EUCLID”

ETAPA 1
ANDRIEŞ ANCA-IOANA – 3A – PREMIUL I

POPESCU ANA-CORNELIA – 2A – PREMIUL I

VULCAN ANA-MARIA CRISTINA – 2A – PREMIUL I

CANTARAGIU CĂTĂLINA – 3A – PREMIUL III

ETAPA 2

ZĂBAVĂ CĂLIN-EMANUEL – 1B – PREMIUL I AUR

ANDRIEŞ ANCA-IOANA – 3A – PREMIUL I

IORDACHE DANIELA-IZABELA – 3A – PREMIUL I

ETAPA 3

ZĂBAVĂ CĂLIN-EMANUEL – 1B – PREMIUL III

 

CONCURS JUDEŢEAN LIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ “COPILĂRIA-CUVÂNT ŞI CREAŢIE”

COPOŢ CLARA-MARIA – 3B – PREMIUL II

ANGHELESCU IULIA-ANDREEA – 3B – PREMIUL III

BOLOCAN VLAD-CONSTANTIN – 3B – MENŢIUNE

DINU ANA-MARIA – 3B – MENŢIUNE

 

CONCURS INTERNAŢIONAL “COPII ŞI MAREA”- SECŢIUNEA CREAŢII LITERARE

BENCHEA PAVEL-NICOLAE – 3C – PREMIUL I

 

CONCURS NAŢIONAL MATEMATICĂ “EUCLID”

ETAPA 1
CANTARAGIU CĂTĂLINA – 3A – PREMIUL III

ANDRIEŞ ANCA-IOANA – 3A – MENŢIUNE

ETAPA 2
ANDRIEŞ ANCA-IOANA – 3A – PREMIUL III

 

CONCURS JUDEŢEAN MATEMATICĂ “EUXIN MATH”

ETAPA LOCALĂ
DINU ANA-MARIA – 3B – PREMIUL II
SĂNDULESCU BERTA – 3B – MENŢIUNE

 

CONCURS NAŢIONAL MATEMATICĂ “ARHIMEDE”

ETAPA 2
ANDRIEŞ ANCA-IOANA – 3A – MENŢIUNE

 

CONCURS NAŢIONAL MATEMATICĂ “LUMINA MATH”

EDIŢIA XVII
GRECU LUCA – 3A – PREMIUL I
ROŞU VASILE-GABRIEL – 3A – PREMIUL I

 

CONCURS GAZETA MATEMATICĂ JUNIOR

ETAPA 1
BAICU AMALIA – PREGĂTITOARE A – 100 PUNCTE – PREMIUL I

BONTAŞ ADINA-IOANA – PREGĂTITOARE A – 100 PUNCTE – PREMIUL I

BRACACI IOANA-ALEXIA – 1C – 100 PUNCTE – PREMIUL I

CĂLIN DAVID-CRISTIAN – 1C – 100 PUNCTE – PREMIUL I

CHIRIAC BRIANA-MARIA – 1B – 100 PUNCTE – PREMIUL I

DAMIAN DARIA-IOANA – 1B – 100 PUNCTE – PREMIUL I

GIMPIREA BIANCA – PREGĂTITOARE B – 100 PUNCTE – PREMIUL I

HĂRĂTĂU ALEXANDRU – 1C – 100 PUNCTE – PREMIUL I

LIBOŞI DAN-ALEXANDRU – 1C – 100 PUNCTE – PREMIUL I

NEGRILĂ ŞTEFAN – PREGĂTITOARE B – 100 PUNCTE – PREMIUL I

PÂNDICI MARIA – PREGĂTITOARE B – 100 PUNCTE – PREMIUL I

RĂDULESCU SEBASTIAN – 1C – 100 PUNCTE – PREMIUL I

ROŞCA ALEXANDRU-CRISTIAN – 1B – 100 PUNCTE – PREMIUL I

ŞERBAN CLEOPATRA – PREGĂTITOARE B – 100 PUNCTE – PREMIUL I

COSOR MATEI – PREGĂTITOARE B – 95 PUNCTE – PREMIUL III

ONICĂ MIHAELA-BIANCA – 1C – 95 PUNCTE – PREMIUL III

ROŞU VASILE-GABRIEL – 3A – 91 PUNCTE – MENŢIUNE

BABU ANA-MARIA – 1B – 90 PUNCTE – MENŢIUNE

CAPRĂ ROXANA – 1B – 90 PUNCTE – MENŢIUNE

MACOVEI CRISTIANA-IOANA – 1B – 90 PUNCTE – MENŢIUNE

POPESCU DAVID-IONUŢ – 1B – 90 PUNCTE – MENŢIUNE

TRANDAFIR MARIA-CRISTINA – 1B – 90 PUNCTE – MENŢIUNE

ETAPA 2
ARIF REYHAN – PREGĂTITOARE A – 100 PUNCTE – PREMIUL I

BAICU AMALIA – PREGĂTITOARE A – 100 PUNCTE – PREMIUL I

BARABULEA ROBERTO-ANDREI – PREGĂTITOARE A – 100 PUNCTE – PREMIUL I

BONTAŞ ADINA-IOANA – PREGĂTITOARE A – 100 PUNCTE – PREMIUL I

CRUŢESCU ANDREI – PREGĂTITOARE A – 100 PUNCTE – PREMIUL I

GENALI ALPER – PREGĂTITOARE A – 100 PUNCTE – PREMIUL I

IRION ALBERT-CĂTĂLIN – PREGĂTITOARE A – 100 PUNCTE – PREMIUL I

LEOVEANU IZABELA-IOANA – PREGĂTITOARE A – 100 PUNCTE – PREMIUL I

ŞERBAN CLEOPATRA-ANDREEA – PREGĂTITOARE B – 100 PUNCTE – PREMIUL I

COJOCARU RAREŞ-IOAN – PREGĂTITOARE B – 95 PUNCTE – PREMIUL III

GRECU LUCA – 3A – 95 PUNCTE – PREMIUL III

POPESCU CLAUDIA-PATRICIA – PREGĂTITOARE A – 95 PUNCTE – PREMIUL III

PÂNDICI DARIA-MARIA – REGĂTITOARE B – 92,5 PUNCTE – MENŢIUNE

ZĂBULICHE ANDREEA – REGĂTITOARE A – 92,5 PUNCTE – MENŢIUNE

APOSTOL CARINA-IONELIA – 2B – 91 PUNCTE – MENŢIUNE

ANDRIEŞ ANCA-IOANA – 3A – 90 PUNCTE – MENŢIUNE

BARABULEA ANTONIO-GABRIEL – PREGĂTITOARE A – 90 PUNCTE – MENŢIUNE

BĂNCILĂ ANDRA-MARIA – IA – 90 PUNCTE – MENŢIUNE

BRACACI IOANA-ALEXIA – 1C – 90 PUNCTE – MENŢIUNE

CĂLIN DAVID-CRISTIAN – 1C – 90 PUNCTE – MENŢIUNE

CHIRIAC BRIANA-MARIA – 1B – 90 PUNCTE – MENŢIUNE

HĂRĂTĂU ALEXANDRU – 1C – 90 PUNCTE – MENŢIUNE

LIBOŞI DAN-ALEXANDRU – 1C – 90 PUNCTE – MENŢIUNE

NEGRILĂ ŞTEFAN – PREGĂTITOARE B – 90 PUNCTE – MENŢIUNE

RĂDULESCU SEBASTIAN – 1C – 90 PUNCTE – MENŢIUNE

SAPARIUC TIBERIU-IONUŢ – 1A – 90 PUNCTE – MENŢIUNE

SCORŢIA BIANCA – 1C – 90 PUNCTE – MENŢIUNE

ŢARIN BIANCA-IOANA – 1A – 90 PUNCTE – MENŢIUNE

 

CONCURS NAŢIONAL MATEMATICĂ “LUMINA MATH”

EDIŢIA XVII
GRECU LUCA – 3A – PREMIUL I

ROŞU VASILE-GABRIEL – 3A – PREMIUL I

 

CONCURS JUDEŢEAN DE RELIGIE „Festivalul Brâncovenesc”

SECŢIUNEA PUZZLE
DROBNIŢCHI ALEXANDRU-MARIAN – 2A – PREMIUL I

HANDURI CRISTINA – 2A – MENŢIUNE

SECŢIUNEA MATEMATICĂ
GRECU LUCA – 3A – PREMIUL II

ROŞU VASILE-GABRIEL – 3A – PREMIUL II

ALEXE RAREŞ-GABRIEL – 3A – MENŢIUNE

SAMARA ANDREEA – 3A – MENŢIUNE

SECŢIUNEA ISTORIE
DUMINCĂ SIMONA-INGRID – 4B – PREMIUL III

RĂCEALĂ MIRUNA – 4B – MENŢIUNE

 

CONCURS INTERNAŢIONAL „Sărbătoarea paştelui în ochii copiilor” 2014

BRÂNZEA DIANA-LĂCRĂMIOARA – 5A – PREMIUL I

GHEORGHE GABRIELA-VERONICA – 4B – PREMIUL I

ION ALEXANDRA – 5A – PREMIUL I

PARIS GABRIELA-LORENA – 5B – PREMIUL I

PÂRVULESCU GABRIEL-GEORGIAN – 6B – PREMIUL I

 

RELIGIE – “DATINI, OBICEIURI ŞI TRADIŢII DIN FILONUL CREDINŢEI POPULARE
– OUĂ ÎNCONDEIATE”

FAZA JUDEŢEANĂ
GHEORGHE GABRIELA-VERONICA – 4B – PREMIUL I

PÂRVULESCU GABRIEL-GEORGIAN –6B – MENŢIUNE

BRÂNZEA DIANA-LĂCRĂMIOARA –5A – MENŢIUNE

 

EXPOZIŢIE „Miracolul Crăciunului”, din cadrul proiectului Judeţean „LUMEA MICILOR ARTIŞTI”, Ediţie I, 06.12.2013

CANTARAGIU CĂTĂLINA – 3A – PREMIUL I

IORDACHE DANIELA-IZABELA – 3A – PREMIUL II

STOICIU GABRIEL – 4A – PREMIUL II

TĂBĂCARU JESICA-CRISTINA – 3A – PREMIUL III

 

 EXPOZIŢIE „Anotimpurile prieteniei”, din cadrul proiectului Judeţean „LUMEA MICILOR ARTIŞTI”, Ediţie II, martie 2014

ANDRIEŞ ANCA-IOANA – 3A – PREMIUL I

CANTARAGIU CĂTĂLINA – 3A – PREMIUL III

 

Proiect Naţional „Natura în culori şi versuri”

RADU-IONIŢĂ CĂTĂLINA-GABRIELA – 3C – PREMIUL II

ALISTAR ANDREI-ALEXANDRU – 3C – PREMIUL III

 

Concurs Naţional „Toamna – fantezie şi culoare”

BENCHEA PAVEL-NICOLAE – 3C – PREMIUL I

ZANET MARIA-ALEXANDRA – 3C – PREMIUL I

RADU-IONIŢĂ CĂTĂLINA-GABRIELA – 3C – MENŢIUNE

 

                      Concurs de creaţie plastică „Vis de iarnă”, din cadrul proiectului Judeţean  „Vlăstare dobrogene”

Secţiunea I – Magia iernii 2013
BONTAŞ ADINA-IOANA – PREGĂTITOARE A – MENŢIUNE

Secţiunea I – Zvon de primăvară 2014
ARIF REYHAN – PREGĂTITOARE A – PREMIUL I

RĂDULESCU SEBASTIAN – IC – PREMIUL III

 

                 Concurs de creaţie plastică din cadrul proiectului judeţean „Te iubesc, patria mea!” – MAI 2014

MILITARU MARIA-MIHAELA – 4A – PREMIUL I

IONESCU MIHAI-GABRIEL – 4A – PREMIUL II

BORUGĂ SERGIU – 4A – PREMIUL III

ONCIOIU ALEXANDRU – 4A – PREMIUL III

 

Concurs Gimnastică „MICUL GIMNAST, VIITOR OLIMPIC”

HULEA IUSTINA-GEORGIANA – 6A – LOCUL III

AFTENE RALUCA-ANDREEA – 6A – LOCUL IV

 

Concurs Tenis de câmp „TROFEUL ION ŢIRIAC” – Categ. 10 ani fete

ALEXANDRU IOANA-MIRONA – 5A – LOCUL II

 

CUPA CLUBULUI SPORTIV „RITMIC GYM TREND” ED. a II-a – gimnastică ritmică

Categoria Avansat – ansamblu – exerciţiul cu CERC/COARDĂ
CLAE DARIA – 3B – LOCUL II

 

Concurs „Cu civism şi responsabilitate din şcoală către societate”

CHIRIŢĂ GIORGIANA – 7B – LOCUL IV

IVULESCU BIANCA – 7B – LOCUL IV

MIHAI MARA – 7B – LOCUL IV

NĂDRAG SERENA-ELENA – 7B – LOCUL IV

 

Concurs Naţional de şah „ELISABETA POLIHRONIADE”

ERCSEI IOLANDA-ELISABETA – 2C – LOCUL I

ISAI MARIO – 3B – LOCUL III

 

Concurs de şah „CUPA PRIMĂVERII” Cumpăna 2014

BOREA OCTAVIAN-GABRIEL – 2C – LOCUL III

IBADULA EDIS – 3C – LOCUL III

IBADULA ELIS – 3C – LOCUL III

 

Concurs Şah Mat la Murfatlar 2014

ISAI MARIO – 3B – LOCUL I

 

Concurs CUPA „MOŞ NICOLAE” Cumpăna, 7 DECEMBRIE 2013

ZĂBAVĂ CĂLIN-EMANUEL – 1B – LOCUL I – B8

ISAI MARIO – 3B – LOCUL I – B10

 

Concurs “Moş Crăciun Joacă Şah”

ZĂBAVĂ CĂLIN-EMANUEL – 1B – PREMIUL III

 

 FESTIVAL NAŢIONAL DE INTERPRETARE ŞI CREAŢIE

COPOŢ CLARA – 3B – LOCUL II – 9 ani

 

CONCURS DE LIMBA ROMÂNĂ “COMPER”

ETAPA I
ALISTAR ANDREI-ALEXANDRU – 3C – 100 PUNCTE – PREMIUL I

ANDRIEŞ ANCA-IOANA – 3A – 100 PUNCTE – PREMIUL I

ARIF REYHAN – PREGĂTITOARE A – 100 PUNCTE – PREMIUL I

BĂNCILA ANDRA-MARIA – 1A – 100 PUNCTE – PREMIUL I

BONTAŞ ADINA-IOANA – PREGĂTITOARE A – 100 PUNCTE – PREMIUL I

BULIGA ALEXANDRU-GABRIEL – 2B – 100 PUNCTE – PREMIUL I

CHIRIAC BRIANA-MARIA – 1B – 100 PUNCTE – PREMIUL I

GHEORGHE RĂZVAN-CRISTIAN – 2B – 100 PUNCTE – PREMIUL I

GRECU LUCA – 3A – 100 PUNCTE – PREMIUL I

LEOVEANU IZABELA-IOANA – PREGĂTITOARE A – 100 PUNCTE – PREMIUL I

MALOŞ ANDREI-ALEXANDRU – 1A – 100 PUNCTE – PREMIUL I

ROŞU TEODORA – 2B – 100 PUNCTE – PREMIUL I

SOARE BOGDAN-ANDREI – 2B – 100 PUNCTE – PREMIUL I

ZĂBAVĂ CĂLIN-EMANUEL – 1B – 100 PUNCTE – PREMIUL I

AGIU EDUARD-IONUŢ – 1B – 95 PUNCTE – PREMIUL I

BABU ANA-MARIA – 1B – 95 PUNCTE – PREMIUL I

BRACACI IOANA-ALEXIA – 1C – 95 PUNCTE – PREMIUL I

CĂLIN DAVID-CRISTIAN – 1C – 95 PUNCTE – PREMIUL I

CAPRĂ ROXANA – 1B – 95 PUNCTE – PREMIUL I

CHIRCĂ RAREŞ-OVIDIU – 1B – 95 PUNCTE – PREMIUL I

CRUŢ SILVIU-GABRIEL – 2B – 95 PUNCTE – PREMIUL I

DAMIAN DARIA-IOANA – 1B – 95 PUNCTE – PREMIUL I

DONE MARIA – 2B – 95 PUNCTE – PREMIUL I

HĂRĂTĂU ALEXANDRU – 1C – 95 PUNCTE – PREMIUL I

IORDACHE DANIELA-IZABELA – 3A – 95 PUNCTE – PREMIUL I

LIBOŞI DAN-ALEXANDRU – 1C – 95 PUNCTE – PREMIUL I

NIŢĂ RADU-ŞTEFAN – 1B – 95 PUNCTE – PREMIUL I

ONICĂ MIHAELA-BIANCA – 1C – 95 PUNCTE – PREMIUL I

PREDA ADELA-EUGENIA – 1C – 95 PUNCTE – PREMIUL I

RĂDULESCU SEBASTIAN – 1C – 95 PUNCTE – PREMIUL I

ROŞCA ALEXANDRU-CRISTIAN – 1B – 95 PUNCTE – PREMIUL I

SAPARIUC TIBERIU-IONUŢ – 1A – 95 PUNCTE – PREMIUL I

ŞERBAN MARIA-CRISTIANA – 2B – 95 PUNCTE – PREMIUL I

ŢARIN BIANCA-IOANA – 1A – 95 PUNCTE – PREMIUL I

TRANDAFIR MARIA-CRISTINA – 1B – 95 PUNCTE – PREMIUL I

VASILE IULIA-GABRIELA – 2B – 95 PUNCTE – PREMIUL I

BAICU AMALIA – PREGĂTITOARE A – 90 PUNCTE – PREMIUL II

BENCHEA PAVEL-NICOLAE – 3C – 90 PUNCTE – PREMIUL II

BLÎNDU ALEXANDRU – 2B – 90 PUNCTE – PREMIUL II

CANTARAGIU CĂTĂLINA – 3A – 90 PUNCTE – PREMIUL II

COMAN ANDREI-VALENTIN – 1C – 90 PUNCTE – PREMIUL II

DINU TEODORA – PREGĂTITOARE A – 90 PUNCTE – PREMIUL II

DRĂGHIA EDUARD-IONUŢ – 2B – 90 PUNCTE – PREMIUL II

IONESCU ANDREI – 1C – 90 PUNCTE – PREMIUL II

IVULESCU ALEXIA – 3C – 90 PUNCTE – PREMIUL II

LEFTERICĂ ANTONIA-GEORGIANA – 1A – 90 PUNCTE – PREMIUL II

MACOVEI CRISTIANA-IOANA – 1B – 90 PUNCTE – PREMIUL II

MIHAI ANDREI-GABRIEL – 1C – 90 PUNCTE – PREMIUL II

MOCANU LUCIAN-DANIEL – 1A – 90 PUNCTE – PREMIUL II

NECULAI ANASTASIA-ELENA – 3C – 90 PUNCTE – PREMIUL II

POPESCU DAVID-IONUŢ – 1B – 90 PUNCTE – PREMIUL II

PREOTEASA DIANA-ELENA – 1B – 90 PUNCTE – PREMIUL II

PUFLEA OVIDIU-ŞTEFAN – 1C – 90 PUNCTE – PREMIUL II

RADU-IONIŢĂ CĂTĂLINA-GABRIELA – 3C – 90 PUNCTE – PREMIUL II

ROŞU VASILE-GABRIEL – 3A – 90 PUNCTE – PREMIUL II

SAMARA ANDREEA – 3A – 90 PUNCTE – PREMIUL II

VICOLOV MARIA-CRISTIANA – PREGĂTITOARE A – 90 PUNCTE – PREMIUL II

ZĂBULICHE ANDREEA – PREGĂTITOARE A – 90 PUNCTE – PREMIUL II

GHIDUŞ LOUIZA CARMEN – 5B – 89 PUNCTE – PREMIUL II

ION CRISTIAN-VIOREL – 7B – 86 PUNCTE – PREMIUL II

JIPA ANA-MARIA-ANDREEA – 5B – 86 PUNCTE – PREMIUL II

AL KHALAF KHALED-GEORGE – 3A – 85 PUNCTE – PREMIUL II

ALEXE RAREŞ-GABRIEL – 3A – 85 PUNCTE – PREMIUL II

APOSTOL CARINA-IONELIA – 2B – 85 PUNCTE – PREMIUL II

DINU ANA-MARIA – 3B – 85 PUNCTE – PREMIUL II

DRĂGAN ANDREI-FLORIN – PREGĂTITOARE A – 85 PUNCTE – PREMIUL II

HRIŢULEAC CRISTIANA-ALEXANDRA – 1A – 85 PUNCTE – PREMIUL II

MILITARU MARIAN-MIHAI – 1B – 85 PUNCTE – PREMIUL II

MOŞU ALEXANDRU-GABRIEL – 2B – 85 PUNCTE – PREMIUL II

PREOTEASA BIANCA-FLORINA – 1B – 85 PUNCTE – PREMIUL II

RĂDULESCU ALEXANDRU – PREGĂTITOARE A – 85 PUNCTE – PREMIUL II

SĂNDULESCU BERTA – 3B – 85 PUNCTE – PREMIUL II

SCORŢIA BIANCA – 1C – 85 PUNCTE – PREMIUL II

BOLOCAN VLAD-CONSTANTIN – 3B – 80 PUNCTE – PREMIUL III

CÂRCIUMARU FLAVIU-VALENTIN – 1A – 80 PUNCTE – PREMIUL III

CLAE DARIA-ANDREEA – 3A – 80 PUNCTE – PREMIUL III

COPOŢ CLARA-MARIA – 3B – 80 PUNCTE – PREMIUL III

DĂNILĂ ALEXANDRA – PREGĂTITOARE A – 80 PUNCTE – PREMIUL III

GRAD MARIA-LEONORA – 3C – 80 PUNCTE – PREMIUL III

FARCAŞ ANDREEA-MONICA – PREGĂTITOARE A – 80 PUNCTE – PREMIUL III

FERARI ALIN-FLORIN – 3C – 80 PUNCTE – PREMIUL III

NĂDRAG SERENA-ELENA – 7B – 80 PUNCTE – PREMIUL III

POPESCU CLAUDIA-PATRICIA – PREGĂTITOARE A – 80 PUNCTE – PREMIUL III

SBÂRNEA ANAIS-CRISTIANA – 3B – 80 PUNCTE – PREMIUL III

TEŞILĂ DAN – 1B – 80 PUNCTE – PREMIUL III

LAZĂR IONELA-STEFANIA – 5B – 78 PUNCTE – PREMIUL III

MARDARU GABRIEL-DARIUS – 5B – 78 PUNCTE – PREMIUL III

TICU RĂZVAN-IONUŢ – 8A – 76 PUNCTE – PREMIUL III

BAICU ALEXANDRU – 3A – 75 PUNCTE – PREMIUL III

BĂNCILĂ SEBASTIAN-COSTIN – 3B – 75 PUNCTE – PREMIUL III

BODODEL MIHAI-IONUŢ – 3C – 75 PUNCTE – PREMIUL III

BORÎNDEL DANIELA – 8B – 75 PUNCTE – PREMIUL III

CAIMAC ALIN-ANDREI – 3C – 75 PUNCTE – PREMIUL III

CRISTEA GABRIEL-ADRIAN – 1B – 75 PUNCTE – PREMIUL III

MIHAI MARA – 7B – 75 PUNCTE – PREMIUL III

OPREA CRISTINA-MARIA – 3A – 75 PUNCTE – PREMIUL III

PARIS GABRIELA-LORENA – 5B – 75 PUNCTE – PREMIUL III

PIPIRIGEANU ŞTEFAN – 1A – 75 PUNCTE – PREMIUL III

SBÂRNEA TUDOR-RĂZVAN – 1B – 75 PUNCTE – PREMIUL III

AFTENE RALUCA-ANDREEA – 6A – 74 PUNCTE – PREMIUL III

GHEORGHE ELENA-ALEXANDRA – 8B – 74 PUNCTE – PREMIUL III

HALEP ELENA – 8A – 74 PUNCTE – PREMIUL III

ŢĂRANU CORINA-ANDREEA – 8A – 74 PUNCTE – PREMIUL III

CHIRIŢĂ GIORGIANA – 7B – 73 PUNCTE – PREMIUL III

PRODAN IULIA-CRISTINA – 7A – 73 PUNCTE – PREMIUL III

ZIBILEANU CRISTINA – 7A – 73 PUNCTE – PREMIUL III

HORVAT CONSTANTIN-DANIEL – 6A – 72 PUNCTE – PREMIUL III

MIFTODE ALINA-DENISA – 7B – 72 PUNCTE – PREMIUL III

MIREA ALINA-CRISTINA – 8B – 72 PUNCTE – PREMIUL III

ALEXANDRESCU IRINA-OANA – 6A – 71 PUNCTE – PREMIUL III

BARBU BOGDAN – 6B – 70 PUNCTE – MENŢIUNE

BLEDEA IOANA-RALUCA – 3B – 70 PUNCTE – MENŢIUNE

BUCUR SERGIU-MIHAI – 3A – 70 PUNCTE – MENŢIUNE

GENALI ALPER – PREGĂTITOARE A – 70 PUNCTE – MENŢIUNE

IBADULA ELIS – 3C – 70 PUNCTE – MENŢIUNE

IVAN MIHAI-IONUŢ – PREGĂTITOARE A – 70 PUNCTE – MENŢIUNE

NEACŞU RAIMONDO-GABRIEL – 1B – 70 PUNCTE – MENŢIUNE

OLTEANU SEBASTIAN-MARIAN – PREGĂTITOARE A – 70 PUNCTE – MENŢIUNE

PETRACHE EMANUELA – 1A – 70 PUNCTE – MENŢIUNE

ROŞU TEODORA – PREGĂTITOARE A – 70 PUNCTE – MENŢIUNE

SILAGHI ANA-MARIA – 1B – 70 PUNCTE – MENŢIUNE

TĂBĂCARU JESICA-CRISTINA – 3A – 70 PUNCTE – MENŢIUNE

ANTONIE GEORGIANA-ELENA – 8A – 69 PUNCTE – MENŢIUNE

CHENAC CORINA-IULIANA – 7A – 69 PUNCTE – MENŢIUNE

CRUCERU CLAUDIA – 8B – 69 PUNCTE – MENŢIUNE

LAZĂR RAYMOND-DANIEL – 7B – 69 PUNCTE – MENŢIUNE

TĂBĂCARU HANS-CRISTIAN – 7B – 69 PUNCTE – MENŢIUNE

CALINESCU ELENA – 7A – 68 PUNCTE – MENŢIUNE

CIOBANU EMIL-MIHAI – 7A – 68 PUNCTE – MENŢIUNE

CURT RALUCA-IOANA – 7B – 68 PUNCTE – MENŢIUNE

FRATEA DRAGOŞ-ŞTEFAN – 8B – 68 PUNCTE – MENŢIUNE

TUDORANCEA TIBERIU – 7A – 68 PUNCTE – MENŢIUNE

ASAN ELIF-CEYLAN – 7A – 67 PUNCTE – MENŢIUNE

SANDU OCTAVIAN-VALENTIN – 6A – 67 PUNCTE – MENŢIUNE

HULEA IUSTINA-GEORGIANA – 6A – 66 PUNCTE – MENŢIUNE

IORDACHE ELIZA-SÂNZIANA – 7B – 66 PUNCTE – MENŢIUNE

PREOTEASA DANIEL-ANDREI – 6A – 66 PUNCTE – MENŢIUNE

VLĂDUŢ DELIA-ALEXANDRA – 5B – 66 PUNCTE – MENŢIUNE

VREDNICU EUGEN-ANDREI – 6B – 66 PUNCTE – MENŢIUNE

AMBRĂUŞ VICTOR-DRAGOŞ – 3C – 65 PUNCTE – MENŢIUNE

ERCSEI ESTERA-ALEXANDRA – 6B – 65 PUNCTE – MENŢIUNE

FRÎNC GHEORGHE-EDUARD – 3B – 65 PUNCTE – MENŢIUNE

LUPAŞCU ROBERT-MARIAN – 3C – 65 PUNCTE – MENŢIUNE

PÎRLOG TEODORA – 3B – 65 PUNCTE – MENŢIUNE

RADU RĂZVAN-GABRIEL – 3C – 65 PUNCTE – MENŢIUNE

SFIRINGU-GHEORGHE SILVIANA-MARIA – 3A – 65 PUNCTE – MENŢIUNE

TOMA ANAMARIA – 3A – 65 PUNCTE – MENŢIUNE

ULMI ANDREI – PREGĂTITOARE A – 65 PUNCTE – MENŢIUNE

VASILICĂ CRISTIAN – 8B – 65 PUNCTE – MENŢIUNE

BACUAINI EDUARD-ŞTEFAN – 7B – 63 PUNCTE – MENŢIUNE

DUMITRU LUMINIŢA – 7B – 63 PUNCTE – MENŢIUNE

FERASCU ALEXANDRU – 7A – 63 PUNCTE – MENŢIUNE

GHIŢĂ ŞTEFAN-COSMIN – 7B – 63 PUNCTE – MENŢIUNE

ŞITAN BIANCA-LARISA – 8B – 63 PUNCTE – MENŢIUNE

ARSENE DIMITRIOS-ALEXIOS – 6A – 62 PUNCTE – MENŢIUNE

DINU ANDREI-DENIS – 8A – 61 PUNCTE – MENŢIUNE

MANEA DIANA-GEORGIANA – 8B – 61 PUNCTE – MENŢIUNE

ANGHELESCU IULIA- ANDREEA – 3B – 60 PUNCTE – MENŢIUNE

CLOŞCĂ ANDREI – PREGĂTITOARE A –60 PUNCTE – MENŢIUNE

CRUŢESCU ANDREI – PREGĂTITOARE A –60 PUNCTE – MENŢIUNE

CONSTANTIN ANDREEA-RALUCA – 3C – 60 PUNCTE – MENŢIUNE

DUMITRU MARIO-SEBASTIAN – 1B – 60 PUNCTE – MENŢIUNE

FRUNTEŞ ALESSANDRA-IOANA – 8A – 60 PUNCTE – MENŢIUNE

LEŞEANU CAMELIA-IRINA – 8A – 60 PUNCTE – MENŢIUNE

MUNTEANU ŞTEFAN-ALEXANDRU – 5B – 60 PUNCTE – MENŢIUNE

PUŢOI MĂDĂLINA-CRISTINA – 3C – 60 PUNCTE – MENŢIUNE

 

CONCURS DE MATEMATICĂ “COMPER”

ETAPA I
 APOSTOL CARINA-IONELIA – 2B – 100 PUNCTE – PREMIUL I

ARIF REYHAN – PREGĂTITOARE A – 100 PUNCTE – PREMIUL I

BABU ANA-MARIA – 1B – 100 PUNCTE – PREMIUL I

BARABULEA ROBERTO-ANDREI – PREGĂTITOARE A – 100 PUNCTE – PREMIUL I

BONTAŞ ADINA-IOANA – PREGĂTITOARE A – 100 PUNCTE – PREMIUL I

CHIRIAC BRIANA-MARIA – 1B – 100 PUNCTE – PREMIUL I

CRUŢ SILVIU-GABRIEL – 2B – 100 PUNCTE – PREMIUL I

CRUŢESCU ANDREI – PREGĂTITOARE A – 100 PUNCTE – PREMIUL I

DONE MARIA – 2B – 100 PUNCTE – PREMIUL I

GENALI ALPER – PREGĂTITOARE A – 100 PUNCTE – PREMIUL I

LEOVEANU IZABELA-IOANA – PREGĂTITOARE A – 100 PUNCTE – PREMIUL I

MACOVEI CRISTIANA-IOANA – 1B – 100 PUNCTE – PREMIUL I

NIŢĂ RADU-ŞTEFAN – 1B – 100 PUNCTE – PREMIUL I

ROŞU TEODORA – 2B – 100 PUNCTE – PREMIUL I

SAPARIUC TIBERIU-IONUŢ – 1A – 100 PUNCTE – PREMIUL I

SOARE BOGDAN-ANDREI – 2B – 100 PUNCTE – PREMIUL I

ŢARIN BIANCA-IOANA – 1A – 100 PUNCTE – PREMIUL I

VASILE IULIA-GABRIELA – 2B – 100 PUNCTE – PREMIUL I

ULMI ANDREI – PREGĂTITOARE A – 100 PUNCTE – PREMIUL I

BLÎNDU ALEXANDRU – 2B – 95 PUNCTE – PREMIUL I

BRACACI IOANA-ALEXIA – 1C – 95 PUNCTE – PREMIUL I

BULIGA ALEXANDRU-GABRIEL – 2B – 95 PUNCTE – PREMIUL I

CRISTEA GABRIEL-ADRIAN – 1B – 95 PUNCTE – PREMIUL I

DAMIAN DARIA-IOANA – 1B – 95 PUNCTE – PREMIUL I

DRĂGHIA EDUARD-IONUŢ – 2B – 95 PUNCTE – PREMIUL I

HĂRĂTĂU ALEXANDRU – 1C – 95 PUNCTE – PREMIUL I

MILITARU MARIAN-MIHAI – 1B – 95 PUNCTE – PREMIUL I

MOCANU LUCIAN-DANIEL – 1A – 95 PUNCTE – PREMIUL I

MOŞU ALEXANDRU-GABRIEL – 2B – 95 PUNCTE – PREMIUL I

ONICĂ MIHAELA-BIANCA – 1C – 95 PUNCTE – PREMIUL I

PIPIRIGEANU ŞTEFAN – 1A – 95 PUNCTE – PREMIUL I

PREDA ADELA-EUGENIA – 1C – 95 PUNCTE – PREMIUL I

PUFLEA OVIDIU-ŞTEFAN – 1C – 95 PUNCTE – PREMIUL I

ROŞCA ALEXANDRU-CRISTIAN – 1B – 95 PUNCTE – PREMIUL I

ŞERBAN MARIA-CRISTIANA – 2B – 95 PUNCTE – PREMIUL I

SBÂRNEA TUDOR-RĂZVAN – 1B – 95 PUNCTE – PREMIUL I

TRANDAFIR MARIA-CRISTINA – 1B – 95 PUNCTE – PREMIUL I

ZĂBAVĂ CĂLIN-EMANUEL – 1B – 95 PUNCTE – PREMIUL I

MARDARU GABRIEL-DARIUS – 5B – 94 PUNCTE – PREMIUL I

AGIU EDUARD-IONUŢ – 1B – 90 PUNCTE – PREMIUL II

BARABULEA ANTONIO-GABRIEL – PREGĂTITOARE A – 90 PUNCTE – PREMIUL II

BĂNCILA ANDRA-MARIA – 1A – 90 PUNCTE – PREMIUL II

CAPRĂ ROXANA – 1B – 90 PUNCTE – PREMIUL II

CÂRCIUMARU FLAVIU-VALENTIN – 1A – 90 PUNCTE – PREMIUL II

CHIRCĂ RAREŞ-OVIDIU – 1B – 90 PUNCTE – PREMIUL II

DĂNILĂ ALEXANDRA – PREGĂTITOARE A – 90 PUNCTE – PREMIUL II

DINU TEODORA – PREGĂTITOARE A – 90 PUNCTE – PREMIUL II

GRECU LUCA – 3A – 90 PUNCTE – PREMIUL II

HĂRĂBOR MARIA-TEODORA – PREGĂTITOARE A – 90 PUNCTE – PREMIUL II

LEFTERICĂ ANTONIA-GEORGIANA – 1A – 90 PUNCTE – PREMIUL II

LIBOŞI DAN-ALEXANDRU – 1C – 90 PUNCTE – PREMIUL II

MALOŞ ANDREI-ALEXANDRU – 1A – 90 PUNCTE – PREMIUL II

MIHAI ANDREI-GABRIEL – 1C – 90 PUNCTE – PREMIUL II

POPESCU CLAUDIA – PREGĂTITOARE A – 90 PUNCTE – PREMIUL II

POPESCU DAVID-IONUŢ – 1B – 90 PUNCTE – PREMIUL II

PREOTEASA BIANCA-FLORINA – 1B – 90 PUNCTE – PREMIUL II

SCORŢIA BIANCA – 1C – 90 PUNCTE – PREMIUL II

SILAGHI ANA-MARIA – 1B – 90 PUNCTE – PREMIUL II

TEŞILĂ DAN – 1B – 90 PUNCTE – PREMIUL II

VASILE ANDREEA-CRISTINA – 1C – 90 PUNCTE – PREMIUL II

ANDRIEŞ ANCA-IOANA – 3A – 85 PUNCTE – PREMIUL II

CĂLIN DAVID-CRISTIAN – 1C – 85 PUNCTE – PREMIUL II

COMAN ANDREI-VALENTIN – 1C – 85 PUNCTE – PREMIUL II

GHEORGHE RĂZVAN-CRISTIAN – 2B – 85 PUNCTE – PREMIUL II

IORDACHE DANIELA-IZABELA – 3A – 85 PUNCTE – PREMIUL II

NEACŞU RAIMONDO-GABRIEL – 1B – 85 PUNCTE – PREMIUL II

PREOTEASA DIANA-ELENA – 1B – 85 PUNCTE – PREMIUL II

RĂDULESCU SEBASTIAN – 1C – 85 PUNCTE – PREMIUL II

ROŞU VASILE-GABRIEL – 3A – 85 PUNCTE – PREMIUL II

SAMARA ANDREEA – 3A – 85 PUNCTE – PREMIUL II

VECHIU LUCIAN-GABRIEL – 1C – 85 PUNCTE – PREMIUL II

BAICU AMALIA – PREGĂTITOARE A – 80 PUNCTE – PREMIUL III

BUZOIANU ALEXANDRU – PREGĂTITOARE A – 80 PUNCTE – PREMIUL III

DOBROTĂ IASMIN-TEODORA – 1A – 80 PUNCTE – PREMIUL III

ENCIU CĂTĂLINA-MARIA – 3A – 80 PUNCTE – PREMIUL III

HRIŢULEAC CRISTIANA-ALEXANDRA – 1A – 80 PUNCTE – PREMIUL III

IVAN MIHAI-IONUŢ – PREGĂTITOARE A – 80 PUNCTE – PREMIUL III

RĂDULESCU ALEXANDRU – PREGĂTITOARE A – 80 PUNCTE – PREMIUL III

ROŞU ANDREEA – PREGĂTITOARE A – 80 PUNCTE – PREMIUL III

SFIRINGU-GHEORGHE SILVIANA-MARIA – 3A – 80 PUNCTE – PREMIUL III

VICOLOV MARIA-CRISTIANA – PREGĂTITOARE A – 80 PUNCTE – PREMIUL III

FERARI ALIN-FLORIN – 3C – 75 PUNCTE – PREMIUL III

ION CRISTIAN-VIOREL – 7B – 74 PUNCTE – PREMIUL III

BAICU ALEXANDRU – 3A – 70 PUNCTE – MENŢIUNE

BENCHEA PAVEL-NICOLAE – 3C – 70 PUNCTE – MENŢIUNE

BOLOCAN VLAD-CONSTANTIN – 3B – 70 PUNCTE – MENŢIUNE

CHIRICĂ CRISTIAN – PREGĂTITOARE A – 70 PUNCTE – MENŢIUNE

DINU ANA-MARIA – 3B – 70 PUNCTE – MENŢIUNE

GEORGESCU RAREŞ-CRISTIAN – PREGĂTITOARE A – 70 PUNCTE – MENŢIUNE

ISAI MARIO – 3B – 70 PUNCTE – MENŢIUNE

JIPA ANA-MARIA-ANDREEA – 5B – 69 PUNCTE – MENŢIUNE

BĂNCILĂ SEBASTIAN-COSTIN – 3B – 65 PUNCTE – MENŢIUNE

CANTARAGIU CĂTĂLINA – 3A – 65 PUNCTE – MENŢIUNE

DUMITRU MARIO-SEBASTIAN – 1B – 65 PUNCTE – MENŢIUNE

PARIS GABRIELA-LORENA – 5B – 65 PUNCTE – MENŢIUNE

VASILE MIHAI-CRISTIAN – 1C – 65 PUNCTE – MENŢIUNE

BRÂNZEA DIANA-LĂCRĂMIOARA – 5A – 64 PUNCTE – MENŢIUNE

BARBU BOGDAN – 6B – 63 PUNCTE – MENŢIUNE

NICULESCU RĂZVAN – 5A – 62 PUNCTE – MENŢIUNE

OLTEANU SEBASTIAN-MARIAN – PREGĂTITOARE A – 60 PUNCTE – MENŢIUNE

ONICĂ MIHAI-DANIEEL – 3C – 60 PUNCTE – MENŢIUNE

PETRACHE EMANUELA – 1A – 60 PUNCTE – MENŢIUNE

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>