Cupa Unirii la Şah: din nou pe podium!

PERFORMANŢĂ: Elevii noştri I. M. (5 B), B. O.-G. (4 C) şi F.C. (5 A) s-au numărat printre primii clasaţi la cea de-a zecea ediţie (!) a concursului „Cupa Unirii la Şah” din cadrul proiectului „Prin şah ne descoperim”, iniţiat şi organizat de prof. înv. primar R. R. de la Şcoala Gimnazială nr. 29 „Mihai Viteazul” Constanţa. I.M. şi B. O. au ocupat Locul II, iar F. C. Locul III. B. O. a concurat, ca şi anul trecut, la o categorie de vârstă superioară. Competiţia a fost arbitrată de prof. C. I.. Felicitări! Clasamentul complet, aici.

Reflectare în media:


Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>