Cupa Unirii la Şah 2019

PERFORMANŢĂ: Elevii noştri ZĂBAVĂ Călin (6 B), BOREA Octavian-Gabriel (7 C), ISAI Mario (8 B) s-au numărat din nou printre primii clasaţi la cea de-a treisprezecea ediţie a concursului „Cupa Unirii la Şah” din cadrul proiectului „Prin şah ne descoperim”, iniţiat şi organizat de prof. înv. primar Renata Rădulescu de la Şcoala Gimnazială nr. 29 „Mihai Viteazul” Constanţa 

ISAI Mario a ocupat Locul IIZĂBAVĂ Călin şi BOREA Octavian Locul III.

Felicitări tuturor, şi mulţumiri părinţilor pentru sprijinul lor acordat în dezvoltarea pasiunii pentru şah!

CONSILIER IMAGINE,

Prof.  Alexandra Andreea ILIE

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>