Cum se formează: Zâmbete pentru viitor

Imagine1În perioada 18-20 octombrie, primul training de formare din Constanţa din cadrul proiectului „Zambete pentru viitor”, proiect iniţiat de şcoala noastră, a fost găzduit de Şcoala Gimnazială nr. 11 „Dr. Constantin Angelescu”.
Au participat la curs 92 de elevi din 15 şcoli. Elevii au învăţat să lucreze în echipă, să experimenteze jocurile de încredere, să planifice şi să realizeze o activitate de voluntariat. Formatorii, elevi de liceu şi studenţi, au lucrat în echipe de câte 3, organizaţi în 7 grupe de lucru. Încântarea tuturor se poate observa în fotografiile de mai jos!

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>