Cu drag și dor, mărțișorul călător…

Astăzi, ne-am înveselit!

Căci primăvara a venit

Și-un mărțișor deosebit,

La Jean Bart a poposit!

 

Departe, dar mai mult decât oricând aproape unii de alții, ne bucurăm de cele mai frumoase momente, împreună, ca o familie. În cea mai minunată primăvară, primim cu mare bucurie, un mărțișor virtual, cusut cu mult drag și dor de către elevii clasei a 6-a A.

Împletit cu suflet și cu zâmbete înviorate, mărțișorul din online ne-a umplut inima de bucurie și  a adus cu el cele mai calde și sincere urări. Copii, vă mulțumim! Îl vom purta în suflet cu mândrie, căci cel mai frumos mărțișor este chipul elevilor noștri!

Mulțumiri călduroase părinților și doamnei diriginte, prof. Crânguș Mirela, pentru sprijinul oferit copiilor! În școala lui Jean Bart, primăvara începe cu un buchet de zâmbete!  


CONSILIER IMAGINE,

Prof.  Alexandra Andreea ILIE

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>