Anunț Examen de promovare în grad profesional

Școala Gimnazială Nr. 18 „Jean Bart” Constanța organizează examen de promovare în grad profesional în conformitate cu H.G. nr. 286/2011, completată și modificată cu H.G. nr. 1027-2014, privind modificarea și completarea Regulamentului – criteriile de promovare în grade sau trepte profesionale imediat superioare a personalului contractual din sectorul bugetar plătit din fonduri publice, cu respectarea cerințelor Legii nr. 1/2011, pentru promovarea personalului angajat secretar III (S) în secretar II (S) și administrator patrimoniu III (S) în administrator patrimoniu II (S). aici

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>